60 m Szkoła Wynik Pkt. Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk N 2 7,8 89 2011 1 Okoniewski Franciszek Sle 30,57 2020
2 Olszewski Mateusz N 2 8,0 82 2012 2 Tadych Brajan N 4 37,62 2020
3 Chudziński Patryk N 3 8,4 67 2011
Nowak Filip N 2 8,4 67 2012
Muzalewski Mateusz N 3 8,64 67 2016
6 Bembnista Dawid N 4 8,74 64 2019
7 Rosa Marcel Wys 8,94 58 2019
8 Paduch Paweł N 4 8,7 57 2011
9 Jeziorski Igor N 4 9,02 54 2017
10 Deba Jakub N 3 8,8 53 2011
Okoniewski Franciszek Sle 9,05 53 2020
12 Salewski Piotr Pat 9,10 52 2016
13 Krzemiński Bartosz N 4 8,9 50 2013
14 Hejza Paweł N 3 9,0 47 2011
Brzozowski Dawid N 4 9,0 47 2011
Betka Sebastian N 4 9,0 47 2012
Polaszewski Konrad N 3 9,21 47 2018
Stańczyk Hubert Sad 9,21 47 2020
19 Smażyk Oskar N 4 9,3 38 2013
20 Lipski Kamil 9,61 37 2016
21 Brzykcy Kamil N 3 9,74 34 2018
22 Jachim Oskar Kcynia 9,75 33 2020
Borowicki Kacper 9,76 33 2016
24 Gniot Igor 10,38 21 2020
25 Koniec Patryk N 3 10,6 11 2011
26 Tyll Mateusz 13,44 2019
300 m Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk N 2 44,6 2011 1 Kończal Dawid Pat 1.47,48 2018
2 Kończal Dawid Pat 45,78 2018 2 Kowalczyk Szymon Sle 1.55,0 2013
3 Sprenger Denis N 2 49,93 2015 3 Lewandowski Paweł Pat 1.55,60 2017
4 Staniecki Igor Pat 51,54 2016 4 Brzozowski Łukasz N 4 2.16,2 2013
5 Krzemiński Bartosz N 4 52,1 2013
6 Ziomek Mikołaj N 4 54,45 2015
7 Piszczek Kacper N 3 1.02,93 2019
8 Marasz Nikolas N 3 1.05,43 2015
1000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Kończal Dawid Pat 3.05,82 2018 1 Zamorowski Bartosz Wys 4,70 2015
2 Wawer Jakub N 2 3.13,77 2016 2 Pozorski Patryk N 2 4,68 2011
3 Pozorski Patryk N 2 3.15,9 2011 3 Okoniewski Franciszek Sle 4,63 2020
4 Lewandowski Paweł Pat 3.19,67 2017 4 Wegner Dawid N 2 4,60 2012
5 Polaszewski Konrad N 3 3.32,57 2018 5 Chudziński Patryk N 3 4,49 2011
6 Przybylski Sabrian N 4 3.34,5 2011 6 Kołodziejczak Eryk N 3 4,40 2014
7 Marasz Piotr N 3 3.36,19 2018 7 Kamiński Paweł Pat 4,30 2016
8 Kowalczyk Szymon Sle 3.41,7 2012 8 Deba Jakub N 3 4,08 2011
9 Powalisz Maciej N 4 3.42,1 2011 9 Brzykcy Kamil N 3 3,91 2018
10 Dutkiewicz Maciej N 4 3.46,04 2015 10 Danhurov Rostik N 3 3,60 2018
11 Powalisz Szymon Pat 3.54,06 2018 11 Powalisz Szymon N 4 3,48 2018
12 Figura Filip N 3 4.01,72 2015 12 Beger Mariusz N 2 3,30 2014
13 Dornowski Szymon N 3 4.01,7 2011 13 Gniot Igor 3,27 2020
14 Brzozowski Jakub N 4 4.41,00 2015 14 Paduch Paweł N 4 3,20 2011
15 Wika Jeremiasz 5.14,11 2015 15 Koniec Patryk N 3 2,66 2011
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Kunicki Michał Pot 120 2016 1 Kominiak Kacper N 3 4,43 2020