60 m Szkoła Wynik Pkt. Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk N 3 7,4 121 2012 1 Staniecki Igor N 3 31,16 2017
2 Kaleta Mikołaj N 4 7,8 89 2011
3 Leppert Borys Wys 8,0 82 2014
4 Olszewski Mateusz N 2 8,1 79 2013
5 Pozorski Szymon N 3 8,4 67 2014
6 Paduch Paweł N 4 8,5 63 2012
Kościerza Jakub N 2 8,76 63 2015
8 Wegner Dawid N 3 8,7 57 2013
9 Salewski Piotr Pat 9,00 55 2017
10 Krzemiński Bartosz N 4 9,01 54 2015
11 Brzozowski Dawid N 4 9,0 47 2012
12 Kuśmierek Jakub N 2 9,3 38 2011
13 Wardziński Adrian N 3 9,8 27 2011
14 Beger Filip 10,17 25 2020
15 Świciński Bartosz N 4 10,3 17 2012
16 Górniak Szymon N 4 10,4 15 2012
300 m Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Sprenger Denis N 3 44,82 2016 1 Kończal Dawid Pat 1.39,22 2019
2 Kraiński Miłosz N 2 46,56 2015 2 Marasz Piotr N 3 1.53,09 2019
3 Kwapich Dorian Pot 47,54 2019 3 Lewandowski Paweł Pat 1.53,88 2018
4 Lewandowski Paweł Pat 48,54 2018 4 Waniak Dominik N 3 1.53,93 2017
5 Krzemiński Bartosz N 4 48,8 2014 5 Krzemiński Mikołaj N 4 1.57,09 2014
6 Trzciński Dawid Pat 50,49 2015 6 Brzozowski Łukasz N 4 2.07,67 2014
7 Iciek Gracjan Ols 50,8 2014
8 Bąk Mikołaj N 2 54,16 2015
9 Pazderski Sebastian 54,38 2015
10 Klimaszewski Andrzej N 4 57,44 2018
11 Sobecki Wiktor N 3 1.32,6 2015
1000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk N 2 3.15,2 2012 1 Pozorski Patryk N 3 5,20 2012
2 Kowalczyk Szymon Sle 3.22,6 2014 2 Sprenger Denis N 3 5,13 2016
3 Wawer Jakub N 2 3.24,12 2017 3 Zamorowski Bartosz Wys 5,00 2016
4 Paduch Paweł N 4 3.28,3 2012 4 Kołodziejczak Eryk N 3 4,92 2015
5 Waniak Dominik N 3 3.29,48 2017 5 Kowalczyk Eryk 4,73 2015
6 Brzozowski Dawid N 4 3.29,7 2012 6 Rożek Jakub Sle 4,52 2018
7 Krzemiński Bartosz N 4 3.33,82 2014 7 Kuśmierek Jakub N 2 4,44 2011
8 Brzozowski Łukasz N 4 3.35,6 2014 8 Wegner Dawid N 2 4,37 2013
9 Przybylski Sabrian N 4 3.41,6 2012 9 Paduch Paweł N 4 4,20 2012
10 Powalisz Maciej N 4 3.51,2 2012 10 Brzozowski Dawid N 4 4,18 2012
11 Kocemba Oskar N 3 4,16 2012
12 Kamiński Paweł Pat 4,12 2017
13 Beger Filip 4,00 2020
14 Świciński Bartosz N 4 3,90 2012
15 Klimaszewski Andrzej N 4 3,76 2018
16 Wardziński Adrian N 3 3,73 2011
17 Górniak Szymon N 4 3,18 2012
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Kalinowski Bartosz N 3 1.40 2018 1 Gołębiewski Jakub N 4 8,40 2012
2 Mielcarek Patryk N 3 1.35 2018 2 Kamiński Oskar Sle 8,21 2020
3 Powalisz Szymon Pat 6,14 2019
4 Soleta Kajetan N 3 4,00 2016