60 m Szkoła Wynik Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Jeżewski Janusz G 3 7,06 2011 1 Pozorski Patryk 25,35 2014
2 Nitka Dawid G 3 7,2 2011 2 Pozorski Szymon 25,36 2016
3 Pawlak Michał G 3 7,4 2011
4 Pozorski Patryk 7,61 2014
5 Zamorowski Bartosz 7,67 2018
6 Wiśniewski Karol 7,7 2016
7 Manikowski Łukasz 7,8 2014
8 Sprenger Denis 8,15 2018
9 Marchlewski Adrian G 3 8,2 2012
Wojciechowski Wojciech G 3 8,2 2012
11 Holec Miłosz G 3 8,3 2012
12 Sobecki Wiktor 8,47 2016
13 Szczepaniak Kacper G 3 8,5 2012
14 Marasz Kacper 8,7 2014
15 Hejza Paweł 8,79 2014
16 Malik Oliwier 9,02 2016
300 m Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk 39,95 2014 1 Pozorski Szymon 1.27,17 2016
2 Jankowski Nikodem 52,00 2016 2 Kowalczyk Szymon 1.35,34 2016
3 3 Trzciński Dawid 1.37,92 2017
4 Pawlak Michał G 3 1.39,34 2011
5 Cholewiński Patryk 1.40,08 2014
6 Muzolf Sebastian 1.46,86 2014
7 Świtalski Sebastian 2.02,18 2017
8 Wielgos Krystian 2.09,20 2011
1000 m Szkoła Wynik Rok 2000 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon 2.53,79 2016 1 Kraiński Miłosz G 4 6.54,72 2017
2 Kowalczyk Szymon 2.54,16 2016
3 Kraiński Miłosz 3.03,80 2017
4 Brzozowski Dawid 3.04,3 2014
5 Pyszka Mikołaj 3.06,40 2017
6 Pawlak Michał G 3 3.06,4 2011
7 Muzolf Sebastian 3.06,6 2014
8 Otto Bartosz G 3 3.07,1 2012
9 Ruciński Szymon G 3 3.07,9 2012
10 Otto Jakub G 3 3.13,3 2012
11 Bednarek Marcin G 4 3.16,7 2012
12 Cholewiński Patryk 3.19,01 2014
13 Jaruzel Mikołaj G 4 3.23,8 2011
14 Kamyszek Marcin G 4 3.34,8 2011
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol 6,19 2016 1 Olszewski Jakub G 3 11,45 2011
2 Zamorowski Bartosz 5,82 2018 2 Sel Bartosz G 3 11,40 2012
3 Jankowski Marcin N 2 5,75 2002 3 Wojciechowski Wojciech G 3 10,75 2012
4 Otto Jakub G 3 5,28 2012 4 Marchlewski Adrian G 3 9,80 2012
5 Otto Bartosz G 3 5,20 2012 5 Szczepaniak Kacper G 3 9,10 2012
6 Sprenger Denis 5,09 2018
7 Boroń Kamil G 3 4,84 2011
8 Kocemba Oskar 4,68 2014
9 Świtalski Sebastian 4,33 2017
Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Kołodziejczak Eryk 12,13 2017
2 Wojciechowski Wojciech G 3 11,09 2012
3 Sprenger Patryk G 3 9,67 2011
4 Gołembiewski Jakub 9,56 2014
5 Gil Grzegorz 8,29 2018
6 Soleta Kajetan 6,01 2018