60 m Szkoła Wynik Rok 60 mppł. Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria N 2 8,2 2011 1 Szcześniak Julia 14,88 2018
2 Świderska Weronika N 2 8,5 2012 2 Buryta Laura 15,63 2018
3 Kowalska Katarzyna N 3 8,8 2012
4 Szpot Dominika N 3 9,1 2011
5 Barczykowska Martyna 9,2 2014
Brzykcy Natalia N 4 9,2 2011
7 Dura Viktoria N 2 9,3 2012
8 Chmielewska Julia Pat 9,34 2016
9 Paradowska Dominika N 2 9,50 2011
10 Gemziak Karolina N 3 9,5 2011
Dończewska Klaudia N 2 9,5 2012
12 Beger Anna N 3 9,6 2011
13 Wątroba Ewelina N 2 10,13 2011
14 Wronka Dominika 10,38 2015
15 Nowicka Jagoda 10,40 2018
16 Kowalczyk Agata 10,5 2013
17 Grochowska Wiktoria 10,7 2014
18 Stempowska Oliwia 11,12 2018
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Strzelewicz Nikola N 3 32,30 2017 1 Strzelewicz Zuzanna 50,94 2014
2 Paradowska Dominika N 2 34,0 2011 2 Jankowska Iga 53,58 2018
3 Radajewska Iga 54,33 2018
4 Belter Martyna 58,30 2016
5 Czyżewska Vanessa 58,71 2018
6 Siewkowska Iga 61,54 2018
7 Stempowska Oliwia 61,81 2018
8 Buryta Laura 62,53 2018
600 m Szkoła Wynik Rok 1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria N 2 1.58,1 2011 1 Waniak Dominika 3.35,31 2016
2 Jasińska Jagoda 2.02,92 2014 2 Centała Gabriela 4.26,77 2015
3 Nitka Karolina 2.11,51 2016
4 Walerczyk Amelia 2.11,84 2018
5 Boniecka Anita N 3 2.20,1 2011
6 Mróz Zofia N 2 2.26,7 2012
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 2 kg Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria N 2 4,68 2011 1 Łasa Olga 7,70 2018
2 Urbanowicz Kaja N 3 4,60 2015 2 Jankowska Joanna 5,77 2018
3 Świderska Weronika N 2 4,18 2012
4 Jankowska Iga 4,15 2018
5 Strzelewicz Zuzanna 4,04 2014
6 Paradowska Dominika N 2 3,86 2011
7 Kowalska Katarzyna N 3 3,85 2012
8 Żak Julia 3,83 2015
9 Szpot Dominika N 3 3,79 2011
10 Gemziak Karolina N 3 3,73 2011
11 Radajewska Iga 3,52 2018
12 Dończewska Klaudia N 2 3,50 2012
13 Siewkowska Iga 3,29 2018
14 Kowalczyk Agata 3,27 2014
15 Mróz Zofia N 2 3,18 2012
Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Karolewska Izabela N 2 6,75 2011
2 Chróścińska Gabriela N 2 6,70 2012