60 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Kościesza Jakub 8,70 2012 1 Kończal Dawid Pat 49,70 2016
2 Kołodziejczak Eryk N 3 8,80 2012 2 Majewski Jakub N 3 54,12 2011
3 Lewandowski Marcel 9,10 2017 3 Świtalski Hubert N 4 55,70 2004
4 Król Miłosz Pat 9,17 2016 4 Bogdan Michał Trz 56,0 2008
5 Gapa Mikołaj Pot 9,20 2008 5 Kulesza Mateusz Pot 56,1 2009
6 Wegner Daniel 9,27 2011 6 Lewandowski Paweł Pat 56,20 2015
7 Jakub Cyganek Sad 9,3 2012 7 Jasiński Patryk N 4 56,2 2004
8 Sosnowski Michał 9,32 2011 Neulitz Jakub Sad 56,2 2008
9 Gołata Rafał Mro 9,4 2004 9 Chudziński Patryk N 3 56,9 2009
Wintrowicz M 9,4 2005 10 Koszarski Filip Sle 58,1 2013
Hejza  Paweł N 3 9,4 2009 11 Fac M Sle 58,80 2005
12 Wegner Dawid N 2 9,5 2001 12 Woźny Mateusz Sad 59,0 2009
13 Szpot Dominik 9,6 2010 13 Michalak Nikolas 59,1 2011
Cegielski Maciej Ols 9,6 2013 14 Wojciechowski Michał 59,8 2012
15 Grzegorek Oskar N 2 9,70 2015 15 Okoniewski Franciszek Sle 59,9 2017
Brzościkowski Mateusz Sle 9,70 2016 16 Pazderski Sebastian Pat 60,3 2013
17 Thomas Patryk Sad 9,7 2004 17 Jankowski Cezary Sad 60,4 2008
Kelm Adam N 2 9,7 2004 18 Zołecki Damian Sad 60,7 2013
Wegner Dawid 9,7 2010 19 Kończal Paweł Pat 60,80 2015
20 Szpot Dominik 9,73 2013 20 Sprenger Denis Pot 60,90 2013
21 Cegielski Maciej Ols 9,78 2010 21 Holesiński Dominik 61,20 2012
22 Nikanów Szymon Sad 9,8 2009 22 Paliński Maksymilian Pot 61,70 2016
Sobieszczyk Maciej Mro 9,8 2012 23 Wrzeszcz Wiktor Sad 61,9 2017
Zachęś Tobiasz Ols 9,8 2013 24 Kossmann Filip Sle 62,3 2017
Jankowski Oliwier Pat 9,8 2017 25 Powalisz Szymon Pat 62,4 2015
26 Hołysz Kacper Ols 9,81 2015 26 Sójka Kacper Sad 62,7 2017
27 Gaca Adam 9,83 2011 27 Pazderski Sylwester 63,20 2012
28 Krzykacz Bartosz Ols 9,9 2008 28 Małysz Jonatan Sle 63,2 2016
Treliński Jakub Pot 9,9 2009 29 Kujawka Dominik Sad 63,2 2017
Wintrowicz Szymon 9,9 2011 30 Hutek Kamil 63,4 2011
Czepnik Szymon Mro 9,9 2013 31 Pawlak Hubert Pat 63,6 2013
Katafiasz Klaudiusz Sad 9,9 2013 32 Garczewski Pat 63,8 2013
Nowak Kamil Pat 9,9 2017 33 Żurawski Patryk Trz 64,0 2008
34 Krawiec Filip 9,94 2010 34 Figura Filip N 3 64,50 2013
35 Okoniewski Franciszek Sle 10,0 2016 35 Radziejewski Kacper Pat 64,70 2013
Kotowski Łukasz N 4 10,0 2004 36 Trzciński Jakub Pot 65,0 2017
37 Dych Martin N 2 10,20 2015 37 Żmudziński Kajetan Sad 65,4 2017
38 Bąk Mikołaj 10,2 2012 38 Drychta Maciej Pat 65,60 2013
Napierała Dominik Mro 10,2 2013 39 Wełniak Kacper Pat 66,10 2013
Otto Kacper Sle 10,2 2013 40 Łukowski Sebastian N 4 67,0 2017
41 Redliński Jakub 10,3 2012 41 Rogalski Oskar Pot 69,00 2013
Małysz Jonatan Sle 10,3 2017 42 Draheim Maciej Pat 70,0 2017
Władymiron Oliwier Pat 10,3 2017 43 Szulc Jakub Pot 70,40 2013
44 Zabder Paweł Trz 10,4 2008 44 Andrzejewski Mikołaj Sad 70,90 2013
Kokoszewski Maciej Mro 10,4 2013 45 Wolski Piotr Pat 71,30 2015
Radajewski Dawid Sle 10,4 2017 46 Draheim Tomasz Pat 80,70 2013
47 Małolepszy Damian 10,5 2013 47 Jasiński Michał Pat 93,10 2013
Mnichowski Tomasz Ols 10,5 2013 48 Grzegorczyk Bartosz Pat 94,00 2013
Arach Łukasz N 3 10,5 2016 49
50 Trybczyński Piotr Mro 10,7 2008 50
Figura Filip N 3 10,7 2013
Staniowski Maciej Pat 10,7 2017
Neilitz Bartłomiej N 4 10,7 2017
Tadych Karol Ols 10,7 2017
400 m Szkoła Wynik Rok 1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Lewandowski Paweł Pat 1.15,40 2015 1 Polaszewski Konrad N 3 3.41,80 2016
2 Jeziorski Paweł N 4 1.19,6 2015 2 Marasz Piotr N 3 3.53,3 2016
3 Kwapich Dorian Pot 1.20,6 2016 3 Pyszka Mikołaj Sad 3.54,3 2012
4 Brzościkowski Mateusz Sle 1.22,2 2016 4 Skiba Wojciech Mro 3.57,2 2012
5 Koszny Kacper N 4 1.24,3 2015 5 Kościesza Jakub 3.57,7 2012
6 Kwaśniewski Michał Pat 1.24,70 2015 6 Musiał Dawid Mro 4.00,70 2004
7 Loferski Oliwier Pat 1.25,80 2015 7 Bąk Mikołaj 4.01,1 2012
8 Arach Łukasz N 3 1.27,4 2016 8 Zakrzewski Bartosz Wys 4.02,10 2004
9 9 Modrzejewski Michał Mro 4.02,9 2016
10 10 Zatorski Mateusz Mro 4.03,1 2016
11 11 Trepczyński Piotr Mro 4.07,0 2008
12 12 Beger Mariusz 4.13,7 2012
13 13 Kowalski Paweł Sle 4.15,5 2013
14 14 Tylewicz Adam Sad 4.17,0 2017
15 15 Skoczek Sz 4.26,50 2005
16 16 Rożek Jakub Sle 4.27,9 2015
17 17 Kosierski Filip Sle 4.37,8 2012
18 18 Pyszka Jakub Sad 4.42,3 2015
19 19 Maliszewski Kacper Sad 5.00,0 2017
20 20 Redliński Jakub 5.45,3 2012
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Rzut Piłką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Katafiasz Klaudiusz Sad 4,07 2013 1 Wegner Dawid 60,00 2011
2 Kołodziejczak Eryk 4,01 2012 2 Kubiński Michał Trz 46,40 2004
3 Cegielski Maciej Ols 3,99 2013 3 Młynarczyk Cyprian 41,00 2013
4 Chudziński Patryk N 3 3,95 2009 Wełniak Filip Pat 41,00 2014
5 Brzościkowski Mateusz Sle 3,98 2016 5 Wegner Dawid N 2 39,00 2001
6 Grzegorek Oskar N 2 3,97 2015 Lewandowski Paweł Pat 39,00 2015
7 Wintrowicz Szymon 3,87 2011 7 Zachęś Tobiasz Ols 38,50 2013
8 Hołysz Kacper Ols 3,79 2015 8 Szablewski B N 4 38,00 2005
9 Kempinski Miłosz 3,70 2011 Zwierzchowski Olaf N 2 38,00 2015
10 Bogdan Michał Trz 3,68 2008 Tylewicz Adam Sad 38,00 2017
Król Miłosz Pat 3,68 2016 11 Nikanów Szymon Sad 37,50 2009
12 Czepnik Szymon Mro 3,66 2013 12 Gapa Mikołaj Pot 36,50 2008
13 Dych Martin N 2 3,65 2015 13 Kończal Dawid Pat 36,30 2016
Sobczak Marcin Strz 3,65 2004 14 Kulesza Mateusz Pot 36,00 2009
15 Otto Kacper Sle 3,64 2013 Mielcarek Kacper 36,00 2011
16 Okoniewski Franciszek Mro 3,63 2016 16 Jędrzyński Jeremiasz Sle 35,50 2009
17 Napierała Dominik Mro 3,61 2013 Powalisz Szymon Pat 35,00 2016
18 Pawlikowski Jakub Mro 3,60 2009 18 Staniewski Maciej Pat 34,80 2017
Pyszka Mikołaj Sad 3,60 2012 19 Cyganek Jakub 34,50 2012
20 Sikorski K Trz 3,56 2005 20 Nowicki Tobiasz Sad 34,00 2013
Mlicki Adam N 2 3,56 2004 21 Marasz Piotr N 3 33,60 2016
22 Michalski Krzysztof 3,50 2012 22 Pietrasik Sebastian N 3 33,50 2008
23 Majewski Jakub 3,48 2010 Michalak Nikolas 33,50 2011
24 Sokół Bartosz N 3 3,45 2004 Cholewiński Jakub 33,50 2011
25 Beger Mariusz 3,40 2012 Pazderski Jakub 33,50 2012
26 Jurecki Szymon Mro 3,34 2009 26 Czeliński Mateusz 33,00 2011
Krawiec Filip 3,34 2010 Kwasigroch Antoni 33,00 2012
Kosmann Filip Sle 3,34 2017 Kowalski Paweł Sle 33,00 2013
29 Arach Łukasz N 3 3,33 2016 29 Sieracki Miłosz N 3 32,70 2016
30 Gagajek Sylwester Ols 3,32 2008 30 Paliński Maksymilian Pot 32,50 2016
31 Tylewicz Adam Sad 3,31 2017 31 Krzykacz Bartosz Ols 32,00 2008
32 Wesołowski Michał Trz 3,30 2008 32 Jankowski Igor Pat 31,70 2015
Gaca Adam 3,30 2012 33 Polaszewski Konrad N 3 31,00 2016
Król Maksymilian Sle 3,30 2017 Trepczynski Piotr Mro 30,50 2008
35 Zabdyr Paweł Trz 3,27 2008 35 Sprenger Denis Pot 30,00 2013
Neilitz Bartłomiej N 4 3,27 2017 36 Neulitz Jakub Sad 29,50 2008
37 Bombicki Kacper 3,26 2010 37 Nowak Kamil Pat 29,20 2017
38 Przywecki Paweł 3,23 2010 38 Szulc Jakub Pot 29,00 2013
39 Michowski Tomasz Ols 3,22 2013 Nowak Marel Pat 29,00 2017
Żmudziński Kajetan Sad 3,22 2017 40 Tadych Karol Ols 28,60 2017
41 Staniewski Maciej Pat 3,20 2017 41 Żmudziński Kajetan N 2 27,40 2016
Małysz Jonatan Sle 3,20 2017 42 Zatorski Mateusz Mro 27,20 2016
43 Rogański Łukasz N 2 3,19 2001 43 Borowiecki Kacper N 4 27,00 2013
44 Wełniak Kacper Pat 3,17 2013 44 Jankowski Oliwier Pat 26,50 2017
45 Sieradzki Miłosz N 3 3,10 2016 45 Grzegorczyk Bartosz Pat 26,00 2013
46 Stawicki Antoni Ols 3,08 2017 46 Centek Jakub Pat 25,00 2016
47 Kokoszewski Maciej Mro 3,05 2013 47 Figura Filip N 3 24,00 2013
48 Kowalski Jakub Mro 3,01 2016 48 Bartnik Jakub Pat 23,50 2016
49 Ksobiech Tomasz Ols 2,93 2017 49 Andrzejewski Mikołaj Sad 23,00 2013
50 Dornowski Szymon N 3 2,80 2008 50 Jasiński Michał Pat 22,00 2013
Bembnista Fabian Ols 21,60 2017