60 m Szkoła Wynik Pkt. Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Kołodziejczak Eryk N 3 8,4 67 2013 1 Sass Jakub 14,45 2007
2 Wintrowicz Miłosz Mro 8,78 62 2006 2 Ziomek Mikołaj 15,26 2014
3 Wiśniewski Karol N 2 8,7 57 2012 3 Młynarczyk Cyprian 15,47 2014
Pazderski Michał Sad 8,7 57 2014 4
Manikowski Łukasz Ols 8,94 57 2010 5
Ziomek Mikołaj N 2 8,95 57 2014 6
Kunica Franciszek N 2 8,7 57 2018 7
8 Wegner Dawid N 2 8,8 53 2011 8
9 Jeziorski Igor 9,04 53 2016 9
10 Salewski Piotr Pat 9,10 51 2015 10
11 Kaleta Mikołaj Ols 8,9 50 2009 11
Wintrowicz Szymon Mro 8,9 50 2011 12
Miniszewski Mikołaj Ols 8,9 50 2014 13
Cegielski Maciej Ols 8,9 50 2014 14
Chudziński Daniel 9,15 50 2006 15
Otto Damian N 2 9,16 50 2004 16
Góra Seweryn Mro 9,16 50 2004 17
18 Grubich Mateusz N 3 9,0 47 2004 18
Gapa Mikołaj Pot 9,0 47 2009 19
20 Hejza Paweł N 3 9,1 44 2010 20
Kościerza Jakub 9,1 44 2013 21
Cyganek Kuba Sad 9,1 44 2013 22
Mnichowski Tomasz Ols 9,1 44 2014 23
Katafiasz Klaudiusz Sad 9,1 44 2014 24
Król Miłosz Pat 9,1 44 2017 25
Kurkowski Jakub N 2 9,1 44 2017 26
27 Michalik Julian N 2 9,40 42 2016 27
Kończal Dawid Pat 9,41 42 2017 28
29 Gałkiewicz Kacper Sad 9,2 41 2010 29
Krzemiński Bartosz 9,2 41 2012 30
Sobieszczyk Maciej Mro 9,2 41 2013 31
Władymirow Oliwier Pat 9,2 41 2018 32
33 Jasiński Kamil Ols 9,48 40 2012 33
34 Mlicki A N 2 9,3 38 2005 34
Kmieć Patyk Sad 9,3 38 2008 35
Rapier Dorjan N 3 9,3 38 2015 36
37 Smażyk Oskar 9,4 35 2012 37
Bohdanowicz Kamil Sad 9,4 35 2013 38
Zachęś Tobiasz Ols 9,4 35 2014 39
Kopta Nikodem Ols 9,4 35 2015 40
Iciek Miłosz N 2 9,4 35 2017 41
Kołodziejczak Eryk N 3 9,63 35 2012 42
Kwapich Dorian Pot 9,64 35 2017 43
Kaleta Mikołaj Ols 9,69 35 2009 44
45 Kemnitz Krystian Pol 9,5 33 2004 45
Wątroba Marcin N 2 9,5 33 2008 46
Organiak Kamil Pot 9,5 33 2010 47
Kempiński Miłosz Mro 9,5 33 2011 48
Kiersznicki Jakub Pot 9,5 33 2013 49
Krawczyk Szymon N 4 9,5 33 2013 50
Katafiasz Klaudiusz Sad 9,5 33 2014
Kamiński Paweł Pat 9,5 33 2015
Mielcarek Patryk N 3 9,5 33 2016
Brzościkowski Mateusz Sle 9,5 33 2017
Chojnacki Alan N 2 9,5 33 2017
Kwasigroch Antoni N 3 9,5 33 2013
Nowak Kamil Pat 9,5 33 2018
300 m Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Nitka Dawid N 3 45,42 2007 1 Muzalewski Mateusz N 3 1.14,8 2015
2 Pozorski Patryk N 2 47,5 2010 2 Kopta Nikodem Ols 1.19,4 2015
3 Kończal Dawid Pat 49,3 2017 3 Somorowski Mikołaj N 2 1.25,1 2015
4 Żak Tomasz Mro 50,2 2004
5 Bogdan Michał Trz 51,4 2009
6 Kołodziejczak Eryk N 3 51,75 2013
7 Chudziński Patryk N 3 51,8 2010
8 Jasiński P N 4 52,30 2005
9 Michalak Patryk N 2 52,6 2010
10 Warduliński Paweł Wys 52,7 2004
11 Lewandowski Paweł Pat 52,72 2015
12 Wrzeszcz Wiktor Sad 52,9 2017
13 Pokrant Tobiasz N 2 53,14 2012
14 Stypka Karol Sad 53,5 2008
15 Żurawski Patryk Trz 53,6 2009
16 Loręcki Gracjan Sad 53,9 2017
17 Majewski Jakub N 3 54,12 2010
18 Dankowski Błażej Pot 54,80 2016
19 Gącik Robert Trz 54,8 2004
20 Ziemniak Antoni N 4 54,9 2017
21 Gałkiewicz Kacper Sad 55,0 2010
22 Otto Bartosz N 2 55,1 2008
23 Bartniak Dawid Pat 55,37 2014
24 Pazderski Sebastian Pat 55,41 2013
25 Szamlewski Paweł Sle 55,7 2009
26 Gęsikowski Sebastian N 3 55,8 2009
27 Loręcki Gracjan Sle 55,8 2017
28 Chwiłka Michał N 3 55,84 2004
29 Lorencki Gracjan Sad 55,9 2017
30 Springer Denis Pot 55,93 2013
31 Ewich Szymon Sad 56,1 2008
32 Kalita Jakub N 2 56,2 2009
33 Neulitz Jakub Sad 56,5 2009
34 Bohdanowicz Kamil Sad 56,9 2013
Lorecki Kacper Sad 56,9 2008
Otto Jakub N 2 56,9 2008
37 Zieliński Adrian Trz 57,1 2008
38 Neulitz Maciej Sad 57,2 2008
39 Zarzycki Kamil Sad 57,4 2014
Czerwiński Jakub N 2 57,4 2011
41 Ruciński Szymon N 3 57,7 2008
42 Garczewski Wiktor Pat 57,8 2014
43 Okoniewski Franciszek Sle 57,9 2018
44 Koszarski Filip Sle 58,1 2013
45 Kończal Dawid Pat 58,80 2015
46 Holesiński Dominik Sad 58,9 2013
47 Figura Filip N 3 59,0 2014
48 Koszny Kacper N 4 59,64 2016
49 Stańczyk Hubert Sad 59,7 2018
50 Kowalski Paweł Sle 60,2 2014
600 m Szkoła Wynik Rok   1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Kończal Dawid Pat 1.52,63 2017 1 Kończal Dawid Pat 3.09,01 2017
2 Polaszewski Konrad N 3 1.57,79 2017 2 Lewandowski Paweł Pat 3.19,81 2016
3 Ziemniak Antoni 2.21,23 2017 3 Polaszewski Konrad N 3 3.24,9 2017
4 Lewandowski Paweł Pat 2.45,4 2016 4 Kowalczyk Szymon Sle 3.32,57 2012
5 Muzalewski Mateusz N 3 2.59,6 2015 5 Fac Michał 3.38,73 2006
6 Lipkowski Mateusz N 3 3.06,9 2015 6 Świt Patryk Mro 3.39,20 2004
7 Lipkowski Dominik N 3 3.14,1 2016 7 Musiał Dawid 3.39,80 2005
8 Brzezinski Mikołaj N 4 3.14,3 2016 8 Figura Filip N 3 3.40,47 2014
9 Steć Mateusz Sle 3.19,7 2015 9 Krzemiński Mikołaj 3.40,80 2012
10 Modrzejewski Michał Mro 4.13,8 2017 10 Pyszka Mikołaj Sad 3.44,60 2013
11 11 Przemorski Kamil N 3 3.48,01 2012
12 Brzozowski Łukasz N 4 3.48,24 2012
13 Bala Wojciech N 2 3.49,59 2004
14 Marasz Piotr N 3 3.49,6 2014
15 Grzegorek Michał N 2 3.51,0 2009
16 Otto Bartłomiej N 2 3.52,0 2008
17 Pawłowski Sebastian N 2 3.54,2 2004
18 Brzeszcz Wiktor Sad 3.55,9 2017
19 Ziemniak Antoni N 4 3.56,1 2017
20 Pozorski Patryk N 2 3.57,0 2010
21 Kunca Franciszek N 2 3.57,1 2018
22 Trepczyński Piotr Mro 3.58,1 2009
23 Hak Mateusz Sad 3.59,0 2008
Szczepaniak Mikołaj Sle 3.59,0 2018
25 Kielman Szymon Mro 4.01,0 2009
26 Maćkowiak Oskar Sad 4.01,4 2018
27 Marasz Nikolas N 3 4.04.10 2014
28 Bartniak Dawid Pat 4.06,0 2014
29 Staniewski Maciej Pat 4.08,2 2018
30 Wojciechowski Michał Sad 4.10,00 2013
31 Krzemiński Bartosz 4.11,70 2012
32 Holesiński Dominik Sad 4.13,00 2013
33 Modrzejewski Michał Mro 4.13,8 2017
34 Pazderski Sebastian Pat 4.14,00 2013
35 Wałęga Bartosz Mro 4.15,6 2016
36 Kosierski Filip Sle 4.20,00 2013
37 Pazderski Sylwester Sad 4.21,0 2013
38 Skiba Wojciech Mro 4.24,00 2013
39 Zieliński Adrian N 2 4.25,0 2008
40 Rożek Jakub Sle 4.27,2 2016
41 Wolski Piotr Sle 4.28,1 2016
42 Pyszka Jakub Sad 4.30,4 2016
43 Żmudziński Kajetan N 2 4.32,8 2016
44 Mrówczyński Igor Sle 4.58,3 2017
45 Szczepaniak Fabian Pot 5.24,70 2015
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Rzut Piłeczką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Kołodziejczak Eryk N 3 4,88 2013 1 Wegner Dawid N 2 63,00 2011
2 Chudziński Patryk N 3 4,58 2010 2 Romiński Przemysław Mro 48,00 2008
3 Sass Jakub 4,47 2007 Lewandowski Paweł Pat 48,00 2016
4 Manikowski Łukasz Ols 4,43 2010 4 Witkowski Michał Mro 47,00 2013
5 Żak Tomasz Mro 4,39 2004 5 Łuczak Kacper Pat 46,50 2012
6 Pozorski Patryk N 2 4,33 2010 6 Wiśniewski Karol N 2 45,50 2012
Kurkowski Jakub N 2 4,33 2017 7 Kubiński M 45,00 2005
8 Stypka Karol Sad 4,30 2008 Maison Tomasz Sad 45,00 2012
9 Pyszka Mikołaj Sad 4,28 2013 Zachęś Tobiasz Ols 45,00 2014
Bohdanowicz Kamil Sad 4,28 2013 Kończal Dawid Pat 45,00 2017
Chojnacki Alan N 2 4,28 2017 11 Najdowski Jarosław Mro 44,60 2004
12 Nitka Dawid 4,27 2007 12 Gapa Mikołaj Pot 44,50 2009
13 Wintrowicz Szymon Mro 4,25 2011 13 Pokrant Tobiasz N 2 44,00 2012
Wegner Dawid N 2 4,25 2011 Czerwiński Jakub N 2 44,00 2012
15 Kamiński Paweł Pat 4,24 2015 Wełniak Filip Pat 44,00 2014
16 Góra Seweryn Mro 4,20 2004 16 Garbaciak Mikołaj Sle 42,60 2017
Bogdan Michał Trz 4,20 2009 17 Marczak Dariusz Sad 42,50 2008
18 Kopta Nikodem Ols 4,19 2015 Żołecki Kamil Sad 42,50 2008
19 Pazderski Michał Sad 4,18 2014 Gałkiewicz Kacper Sad 42,50 2010
20 Neulitz Maciej Sad 4,16 2008 20 Kulesza Mateusz Pot 42,00 2010
Salewski Piotr Pat 4,16 2015 21 Nowak Oliwier Sad 41,50 2017
22 Woźny Przemysław Mro 4,13 2012 22 Młynarczyk Cyprian 41,00 2014
23 Wiśniewski Karol 4,12 2012 23 Bzdawka Piotr N 2 40,50 2009
24 Kmieć Patryk Sad 4,11 2008 Głowski Michał N 2 40,50 2004
25 Ewich Szymon Sad 4,10 2008 Nelka Tomasz N 2 40,50 2018
Katafiasz Klaudiusz Sad 4,10 2014 26 Powalisz Szymon Pat 40,20 2017
27 Przybysz Gracjan Sad 4,07 2009 27 Romanek Kamil Mro 40,00 2008
28 Krawiec Filip Ols 4,06 2011 Kwasigroch Antoni N 3 40,00 2013
29 Gałkiewicz Kacper Sad 4,05 2010 Cyganek Kuba Sad 40,00 2013
Bombicki Kacper Ols 4,05 2011 Staniewski Maciej Pat 40,00 2018
Woźny Przemysław Mro 4,05 2012 31 Nikanów Szymon Sad 39,50 2009
Ziomek Mikołaj N 4 4,05 2014 Lipkowski Waldemar N 2 39,50 2009
33 Hejza Paweł N 3 4,04 2010 Szcześniak Tomasz 39,50 2010
34 Wrzeszcz Oliwer Sad 4,01 2017 34 Malikowski Rafał Pat 39,20 2012
35 Mlicki Adam N 2 4,00 2005 35 Palacz Jan 38,50 2010
Kaleta Mikołaj Ols 4,00 2009 36 Otto Bartosz N 2 38,00 2008
37 Grubich Mateusz N 3 3,98 2004 37 Gruntowski Hubert N 3 37,50 2015
38 Dorian Rapier N 3 3,97 2015 38 Bartniak Dawid Pat 37,30 2014
39 Otto Jakub N 2 3,96 2008 39 Michalik Nikolas N 2 37,00 2011
Szpajer Mateusz Trz 3,96 2011 Holesiński Dominik Sad 37,00 2013
41 Sobieszczyk Maciej Mro 3,95 2013 Krawczyk Szymon N 4 37,00 2013
Kunica Franciszek N 2 3,95 2018 Dudzic Hubert Ols 37,00 2013
43 Cegielski Maciej Ols 3,94 2014 Pazderski Sylwester Sad 37,00 2013
44 Sobieraj Mikołaj Sad 3,92 2014 Garczewski Wiktor Pat 37,00 2014
Wrzeszcz Wiktor Sad 3,92 2017 45 Ziomek Mikołaj N 4 36,50 2014
Brzościkowski Mateusz Sle 3,92 2017 Kujawka Dominik Sad 36,50 2017
47 Kończal Dawid Pat 3,91 2017 47 Nowicki Tomasz Pat 36,20 2015
48 Klesiński Krystian Sad 3,90 2008 48 Mielcarek Kacper Ols 36,00 2011
Kempinski Miłosz Mro 3,90 2011 Ostrowski Klaudiusz Ols 36,00 2012
Smażyk Oskar 3,90 2012 Ormiński Adam N 4 36,00 2012
Nowak Oliwier Sad 3,90 2017 Pawlak Hubert Pat 36,00 2013
Urbański Jakub Sle 36,00 2013
Kowalski Paweł Sle 36,00 2014
Król Miłosz Pat 36,00 2017
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Kawczyński Wojciech 1,20 2006 1 Soleta Kajetan 18,07 2016
2 Wierzewski Antoni N 4 1,10 2018
3 Piotrowiak Salvador N 3 1,00 2018