60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol N 2 7,0 2013 1 Krzemiński Bartosz N 4 14,34 2013
2 Wintrowicz Szymon Mro 7,68 2013 2 Chudziński Daniel N 3 14,4 2007
3 Wintrowicz Miłosz 7,79 2008 3 Beger Mariusz 15,03 2014
4 Olszewski Mateusz N 2 8,0 2012
Leppert Borys Wys 8,0 2014
6 Kaleta Mikołaj Ols 8,15 2010
7 Stachowski Seweryn Mro 8,18 2012
8 Kramarz Artur N 2 8,2 2008
Pozorski Patryk N 2 8,2 2012
Manikowski Łukasz Ols 8,2 2012
Jassel Oliwier Sle 8,2 2016
12 Otto Damian N 2 8,23 2005
13 Lorek Arkadiusz Sad 8,3 2009
14 Jeżewski Janusz N 3 8,4 2009
Andrzejewski Daniel Sad 8,4 2010
Pozorski Szymon N 3 8,4 2014
Sobecki Wiktor N 2 8,4 2014
Kraiński Miłosz N 2 8,4 2015
Radziejewski Kacper Pat 8,4 2015
20 Najs Bartłomiej Sad 8,5 2008
Paduch Paweł 8,5 2012
Krawiec Filip Ols 8,5 2013
Nowak Filip N 2 8,5 2013
Cyganek Jakub Sad 8,5 2015
Redlinski Jakub N 2 8,5 2015
26 Hejza Paweł 8,58 2012
27 Chudziński Daniel N 3 8,6 2008
Marach Kamil Mro 8,6 2009
Błaszyński Szymon Mro 8,6 2009
Jasiński Kamil Ols 8,6 2014
Krzemiński Bartosz N 4 8,6 2014
Kiersznicki Jakub Pot 8,6 2015
33 Muzalewski Mateusz N 3 8,64 2016
34 Steinke Marcin Mro 8,66 2011
35 Kołodziejczak Eryk N 3 8,7 2014
Zamorowski Paweł Wys 8,7 2015
37 Gudowski Dawid 8,74 2012
38 Wegner Dawid  II 8,80 2013
39 Hejza Michał N 3 8,8 2004
40 Brzozowski Dawid N 4 8,87 2012
41 Żak T 8,9 2005
Figiel Eryk N 3 8,9 2009
Holec Miłosz N 3 8,9 2010
Henke Michał Pot 8,9 2010
Żygowski Kamil Sad 8,9 2010
Kościesza Jakub N 2 8,9 2014
Sobieszczyk Maciej Mro 8,9 2014
48 Dziubarczyk Filip N 4 8,92 2011
49 Kamiński Paweł Pat 9,0 2016
Salewski Piotr Pat 9,0 2016
300 m Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Leppert Borys Wys 40,78 2013 1 Lewandowski Paweł Pat 1.49,89 2017
2 Pozorski Patryk N 2 41,06 2011 2 Krzemiński Mikołaj N 4 1.52,37 2013
3 Nitka Dawid N 3 42,77 2008 3 Brzozowski Łukasz N 4 2.06,44 2013
4 Pozorski Szymon 44,16 2013
5 Sprenger Denis N 2 47,90 2015
6 Krzemiński Mikołaj N 4 47,97 2013
7 Jasiński Patryk 48,22 2006
8 Lewandowski Paweł Pat 48,3 2017
9 Krzemiński Bartosz N 4 48,58 2013
10 Szamlewski Paweł Sle 48,7 2010
Chudziński Patryk N 3 48,7 2011
12 Gondek Martin 49,25 2013
13 Stypka Karol Sad 50,9 2009
14 Żak Marcin N 4 51,0 2004
15 Jałoszyński Paweł Mro 51,1 2004
16 Zamroczyński Patryk Mro 51,3 2010
17 Stanecki Igor Pat 51,54 2016
18 Wegner Dawid  II N 2 52,2 2012
Michał Bogdan Trz 52,2 2010
20 Otto Bartosz N 2 52,3 2009
21 Gącik R Trz 53,10 2005
22 Dankowski Błażej Pot 53,16 2017
23 Falatyński Maciej Wys 53,4 2004
24 Rosada Bartłomiej 53,47 2016
25 Maison Tomasz Sad 53,6 2013
26 Cholewiński Patryk N 2 54,1 2010
27 Ziomek Mikołaj 54,45 2015
28 Kielmann Szymon Mro 54,5 2010
29 Pokrant Tobiasz 54,6 2012
30 Żołądkiewicz Daniel 54,67 2016
31 Nowak Krzysztof N 2 54,7 2001
Drajer Marek Pat 54,7 2008
33 Pazderski Mateusz Sad 54,78 2011
34 Koszarski Filip Sle 54,9 2014
35 Bzdawka Piotr 55,2 2010
36 Iciek Gracjan Ols 55,4 2013
37 Iciek Wojciech Ols 55,43 2013
38 Majewski Jakub N 3 56,1 2011
39 Sobecki Wiktor N 2 56,2 2013
40 Kamiński Paweł Pat 56,4 2016
41 Lipiński Miłosz 56,5 2013
42 Pazderski Sebastian Pat 56,6 2014
43 Sprenger Remigiusz Pot 57,3 2008
44 Czerwiński Jakub 57,4 2012
45 Otto Jakub N 2 57,5 2009
46 Holesiński Dominik Sad 57,6 2014
47 Konczal Dawid Pat 58,0 2016
48 Romanek Remigiusz Sad 59,6 2008
49 Szandała Karol Sle 59,7 2010
50 Pawlak Hubert Pat 61,5 2014
800 m Szkoła Wynik Rok 1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Sprenger Denis N 2 2.47,6 2015 1 Lewandowski Paweł Pat 3.06,56 2017
2 Ziomek Mikołaj N 4 2.49,0 2015 2 Kowalczyk Szymon Sle 3.10,6 2013
3 Zamorowski Bartosz Wys 2.52,3 2015 3 Wawer Jakub N 2 3.13,77 2016
4 Kamiński Paweł Pat 3.30,3 2016 4 Krzemiński Mikołaj N 4 3.14,54 2013
5 Muzalewski Mateusz N 3 3.46,2 2016 5 Ruciński Szymon 3.18,06 2009
6 Lipkowski Mateusz N 3 3.56,4 2016 6 Falatyński Maciej Wys 3.26,9 2004
7 Pyszka Mikołaj Sad 3.27,37 2014
8 Brzozowski Łukasz N 4 3.28,59 2013
9 Goyer Damian 3.29,41 2006
10 Wałęga Adam Mro 3.32,0 2010
11 Krzemiński Bartosz N 4 3.34,06 2013
12 Świt Patryk 3.34,10 2005
13 Sprenger Denis N 2 3.34,3 2015
14 Waniak Dominik 3.34,79 2016
15 Pozorski Patryk N 2 3.35,0 2011
Narloch Jakub 3.35,0 2010
17 Pokrent Tobiasz 3.36,4 2013
18 Werner Jakub N 2 3.40,0 2016
19 Tarnolicki Karol Mro 3.44,0 2008
20 Plener Mateusz Trz 3.44,6 2004
21 Trepczyński Piotr Mro 3.46,0 2010
22 Nowakowski Tomasz Pat 3.46,1 2015
23 Marach Kamil Mro 3.47,0 2008
24 Zieliński Adrian N 2 3.53,9 2009
25 Budziński Marcin Sle 3.56,0 2009
26 Przemorski Kamil N 4 3.56,0 2012
27 Skiba Wojciech Mro 3.57,2 2014
28 Wojciechowski Michał Sad 3.58,0 2014
29 Jaruzal Bartosz N 3 3.58,3 2015
30 Kauc Jakub N 4 4.00,00 2015
31 Musiał Dawid Mro 4.00,70 2004
32 Skiba Karol Mro 4.01,0 2011
33 Dudkiewicz Maciej N 4 4.01,50 2015
34 Józefin Szymon 4.01,6 2007
35 Niemczyński Dawid Sle 4.02,3 2016
36 Oleś Tomasz Sle 4.05,45 2004
37 Pazderski Sylwester Sad 4.06,0 2014
38 Szumlak Wojciech Trz 4.08,0 2008
39 Biniek Bartłomiej Sad 4.12,0 2011
40 Oszuścik Michał Sad 4.15,9 2015
41 Kielmann Szymon Mro 4.22,0 2010
42 Klimaszewski Andrzej Sle 4.25,7 2017
43 Steć Mateusz Sle 4.31,1 2016
44 Białka Karol N 4 4.32,0 2008
45 Rosada Bartłomiej N 2 4.36,6 2016
46 Kosierski Filip Sle 4.37,8 2014
47 Figura Filip N 3 4.48,0 2015
48 Wiśto Filip Pot 5.01,1 2016
49 Wika Jeremiasz 5.14,11 2015
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Rzut Piłeczką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Kaleta Mikołaj Ols 5,12 2010 1 Wegner Dawid N 2 70,00 2012
Kołodziejczak Eryk N 3 5,12 2014 2 Wiśniewski Karol N 2 61,00 2013
3 Pozorski Patryk N 2 5,02 2011 3 Wełniak Kacper Pat 60,50 2012
4 Sass Jakub N 2 4,92 2008 4 Romiński Przemysław Mro 55,50 2009
5 Nitka Dawid N 3 4,86 2008 Łuczak Kacper Pat 55,50 2013
Zamorowski Bartosz Wys 4,86 2015 6 Marach Kamil Mro 55,00 2008
7 Chudziński Patryk N 3 4,84 2011 7 Wełniak Filip Pat 52,70 2016
8 Katafiasz Klaudiusz Sad 4,75 2015 8 Lewandowski Paweł Pat 52,50 2017
9 Chudziński Daniel 4,72 2007 9 Malikowski Rafał Pat 51,00 2013
10 Sobieszczyk Maciej Mro 4,70 2014 10 Olszewski Jakub N 3 50,00 2008
11 Manikowski Łukasz Ols 4,69 2011 Kęsik Patryk N 2 50,00 2004
12 Jassel Oliwier Sle 4,57 2015 12 Deja Piotr Mro 49,80 2016
13 Krzemiński Bartosz N 4 4,56 2013 13 Gruntkowski Hubert N 3 49,70 2016
14 Cegielski Maciej Ols 4,55 2015 14 Marciniak Dawid Mro 49,50 2004
15 Hejza Michał N 3 4,48 2004 Witkowski Michał Mro 49,50 2014
16 Stypka Karol Sad 4,47 2009 16 Nowak Krzysztof N 2 48,50 2001
17 Bartosik Dawid Sad 4,45 2008 17 Krzykacz Mateusz Ols 48,00 2004
18 Kowalczyk Szymon Sle 4,44 2013 18 Jeżewski Janusz N 3 47,50 2008
19 Zamroczyński Patryk Mro 4,42 2010 Kopiszka Krzysztof 47,50 2005
20 Woźny Przemysław Mro 4,40 2013 20 Maison Tomasz Sad 47,00 2013
Pyszka Mikołaj Sad 4,40 2014 21 Nurkiewicz Paweł Mro 46,50 2008
22 Kwasigroch Antoni N 3 4,38 2014 Gałkiewicz Kacper Sad 46,50 2011
23 Malikowski Rafał N 3 4,32 2001 23 Zakrzewski Mateusz Wys 46,00 2004
24 Ruciński Szymon N 3 4,31 2009 Stachowski Michał N 2 46,00 2004
Żak T 4,31 2005 25 Gapa Mikołaj Pot 45,50 2010
26 Krawiec Filip Ols 4,30 2012 Lipkowski Waldemar N 2 45,50 2010
Kamiński Paweł Pat 4,30 2016 27 Kubiński Michał 45,00 2006
28 Lewandowski Paweł Pat 4,26 2017 Żołecki Kamil Sad 45,00 2009
29 Wintrowicz Szymon Mro 4,25 2012 29 Zachęś Tobiasz Ols 44,80 2015
30 Wegner Dawid  II N 2 4,24 2012 30 Szcześniak Tomasz Sad 44,50 2011
Betka Sebastian 4,24 2012 31 Romanowicz Kamil Mro 44,00 2009
32 Sobieszczyk Kamil Ols 4,22 2009 Krzykacz Bartosz Ols 44,00 2010
33 Otto Bartosz N 2 4,21 2009 Michalak Niklas N 2 44,00 2012
34 Bonin Paweł Ols 4,20 2010 Smażyk Oskar N 4 44,00 2013
35 Strzelewicz Jakub Trz 4,17 2009 35 Marcinkowski Mateusz Pot 43,50 2009
36 Tarnolicki Karol Mro 4,15 2008 36 Kaczmarek Damian N 2 43,00 2004
37 Krzemiński Mikołaj N 4 4,14 2013 Łuczyk Mateusz Mro 43,00 2008
38 Jasiński Kamil Ols 4,12 2013 Kulesza Mateusz Pot 43,00 2011
Salewski Piotr Pat 4,12 2016 Pozorski Szymon N 3 43,00 2013
40 Otto Jakub N 2 4,10 2009 Kwasigroch Antoni N 3 43,00 2014
Bogdan Michał Trz 4,10 2010 41 Czeliński Aleksander Sad 42,50 2011
Hołysz Kacper Ols 4,10 2017 42 Salewski Szymon N 3 42,00 2010
43 Krawczyk Kamil Sad 4,07 2016 43 Palacz Jan Sad 41,50 2011
44 Hejza Paweł N 3 4,06 2011 44 Kłosiński Błażej Ols 41,00 2008
45 Lipiński Miłosz Mro 4,04 2013 Trepczyński Piotr Mro 41,00 2010
46 Szamlewski Paweł Sle 3,99 2010 46 Nowicki Tobiasz Pat 40,10 2016
47 Przywecki Paweł Ols 3,95 2012 47 Wardziński Adrian N 3 40,00 2010
48 Woźny Marcin 3,93 2010 Betka Sebastian N 4 40,00 2012
49 Wawer Janusz N 2 3,92 2016 49 Wątroba Marcin N 2 39,00 2009
50 Neulitz Maciej Sad 3,90 2008 Wojciechowski Wojciech N 3 39,00 2009
Pazderski Michał Sad 3,90 2015 Grubich Denis N 2 39,00 2010
Muzalewski Mateusz N 3 3,90 2016 Ostrowski Klaudiusz Ols 39,00 2013
Dobosz Antoni N 3 3,90 2016
Rzut oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Pchnięcie kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid N 2 29,38 2012 1 Deba Jakub 5,61 2014
2 Kocemba Piotr 15,36 2007
Pchnięcie kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Kocemba Piotr 6,05 2007 1 Wojtalewicz Bartosz 4,16 2012
2 Chudziński Daniel 4,52 2007
Skok wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Kowalski Jan N 1 130 1952
2 Gromada Bolesław N 1 120 1952
Kunicki Michał 120 2016