rekord kraju (tylko rezultat uzyskany na krajowych mistrzostwach) albo najlepszy wynik w kraju
60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol N 2 7,0 2014 1 Mlicki Adam 12,8 2007
2 Wintrowicz Szymon Mro 7,68 2013 2 Wiśniewski Karol N 2 12,93 2014
3 Wintrowicz Miłosz Mro 7,79 2008 3 Leppert Borys Wys 13,08 2014
4 Olszewski Mateusz N 2 8,0 2013 4 Jeżewski Janusz 13,1 2009
Leppert Borys Wys 8,0 2014 5 Król Patryk 13,2 2007
6 Sprenger Denis N 2 8,1 2016 6 Grucka Kacper 13,51 2007
7 Kaleta Mikołaj Ols 8,15 2011 7 Sobecki Wiktor N 2 13,79 2014
8 Stachowski Seweryn Mro 8,18 2012 8 Gudowski Dawid G 3 14,28 2012
9 Kramarz Artur N 2 8,2 2008 9 Holec Miłosz 14,75 2010
Pozorski Patryk N 2 8,2 2012 10 Baranowski Adrian 15,1 2007
Manikowski Łukasz Ols 8,2 2012
Jassel Oliwier Sle 8,2 2016
Cyganek Jakub Sad 8,2 2015
Muzalewski Mateusz N 3 8,2 2017
15 Otto Damian 8,23 2006
16 Lorek Arkadiusz Sad 8,3 2010
17 Kowalski Rafał N 2 8,31 2004
Piotrowski Denis N 3 8,31 2004
19 Kraiński Miłosz N 2 8,4 2015
Pozorski Szymon N 3 8,4 2014
Radziejewski Kacper Pat 8,4 2015
Sobecki Wiktor N 2 8,4 2014
Andrzejewski Daniel Sad 8,4 2010
Zamorowski Bartosz Wys 8,4 2016
25 Jeżewski Janusz N 3 8,49 2009
26 Krawiec Filip Ols 8,5 2013
Najs Bartłomiej Sad 8,5 2008
Nowak Filip N 2 8,5 2013
Paduch Paweł 8,5 2012
Redlinski Jakub N 2 8,5 2015
Kamiński Paweł Pat 8,5 2017
32 Hejza Paweł 8,58 2012
Chudziński Daniel N 3 8,6 2008
Marach Kamil Mro 8,6 2009
Błaszyński Szymon Mro 8,6 2009
Jasiński Kamil Ols 8,6 2014
Krzemiński Bartosz N 4 8,6 2014
Kiersznicki Jakub Pot 8,6 2015
39 Steinke Marcin Mro 8,66 2011
40 Kołodziejczak Eryk N 3 8,7 2015
Nowak Błażej Mro 8,7 2015
42 Gudowski Dawid 8,74 2012
43 Wegner Dawid 8,80 2013
44 Pozorski Michał Sad 8,8 2016
Wełniak Filip Pat 8,8 2017
46 Brzozowski Dawid N 4 8,87 2012
47 Figiel Eryk N 3 8,9 2009
Holec Miłosz N 3 8,9 2010
Henke Michał Pot 8,9 2010
Żygowski Kamil Sad 8,9 2010
Dziubarczyk Filip N 4 8,92 2011
Andrzejewski Mikołaj Sad 8,9 2016
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Leppert Borys Wys 26,04 2014 1 Pozorski Patryk N 2 38,15 2012
2 Kraiński Miłosz N 2 28,25 2015 2 Leppert Borys Wys 40,17 2014
3 Nitka Dawid N 3 40,80 2009
4 Sprenger Denis N 2 42,45 2015
5 Kraiński Miłosz N 2 42,95 2015
6 Pozorski Szymon N 3 44,8 2014
7 Kudliński Mikołaj 45,01 2014
8 Płotkowski Sylwester Sad 46,58 2004
9 Iciek Gracjan Ols 46,67 2014
10 Waniak Dominik N 3 46,8 2017
11 Trzciński Dawid Pat 46,95 2015
12 Otto Jakub N 2 46,96 2010
13 Holesiński Szymon Sad 47,3 2008
14 Stypka Karol Sad 48,4 2010
15 Krzemiński Bartosz 48,58 2014
16 Wawer Jakub N 2 49,1 2017
17 Gondek Martin 49,25 2014
18 Chwiłka Michał 49,38 2006
19 Pazderski Sebastian Pat 49,87 2015
20 Marachowski Hubert Sad 49,9 2012
21 Woźny Szymon Pat 50,09 2015
22 Kulesza Mateusz Pot 50,1 2010
23 Maciejewski Adam Sad 50,3 2010
Ruciński Szymon N 3 50,3 2010
Staniecki Igor Pat 50,3 2017
26 Drajer Marek Pot 50,4 2009
27 Otto Bartosz N 2 50,46 2010
28 Zamroczyński Patryk 51,3 2011
29 Wegner Dawid N 3 52,1 2013
30 Gołek Dawid N 3 52,6 2010
31 Tarnolicki Karol Mro 53,0 2009
32 Krzemiński Mikołaj N 4 53,3 2014
33 Gaworski Filip Sad 54,32 2011
34 Pilarczyk Jakub Sad 54,90 2011
35 Osiński Hubert Pot 55,3 2013
36 Sprenger Remigiusz Pot 55,6 2009
Romanek Remigiusz Trz 57,0 2009
38 Pokrant Tobiasz N 2 57,0 2014
39 Pazderski Mateusz Sad 57,1 2011
40 Pozorski Sebastian Pat 58,1 2015
41 Domagała Kornel Pat 59,3 2017
42 Majewski Jakub N 3 59,7 2010
43 Cebula Wiktor Sad 59,8 2013
44 Nowak Filip Ols 1.00,0 2017
45 Kokoszewski Maciej N 4 1.00,1 2016
46 Manikowski Kacper Ols 1.00,8 2016
47 Iciek Wojciech Ols 1.01,6 2014
48 Biśto Filip Pot 1.02,0 2017
49 Hutek Kamil Pot 1.03,1 2013
50 Szczepaniak Fabian Pot 1.05,3 2017
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon N 3 1.37,17 2014 1 Krzemiński Mikołaj N 4 2.25,27 2014
2 Pawlak Michał Wys 1.40,43 2009
3 Kleczewski Dawid 1.42,64 2007
4 Kraiński Miłosz N 2 1.44,89 2015
5 Wawer Jakub N 2 1.51,76 2017
6 Waniak Dominik N 3 2.01,16 2017
7 Bzdawka Igor 2.01,52 2014
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500 m Szkoła Wynik Rok
1 Kleczewski Dawid 2.57,22 2008 1 Pasterski Kamil 4.41,03 2007
2 Ruciński Szymon N 3 2.59,32 2010 2 Brzozowski Łukasz N 4 5.33,30 2014
3 Wawer Jakub N 2 3.05,4 2017
4 Kowalczyk Szymon Sle 3.06,48 2014
5 Pawlak Michał Wys 3.12,57 2009
6 Świt Patryk 3.13,1 2006
7 Krzemiński Mikołaj N 4 3.14,08 2014
8 Sprenger Denis N 2 3.20,7 2016
9 Nowakowski Tomasz Pat 3.22,5 2016
10 Pyszka Mikołaj Sad 3.23,5 2015
11 Iwanek Dawid Łob 3.23,8 2016
12 Brzozowski Dawid N 4 3.24,79 2012
13 Kraiński Miłosz N 2 3.24,9 2015
Bonkowski Piotr N 3 3.25,0 2001
15 Pozorski Patryk N 2 3.25,0 2012
16 Rychlewicz Artur 3.27,00 2008
17 Radziejewski Kacper Pat 3.27,1 2015
18 Paduch Paweł 3.28,3 2012
19 Brzozowski Łukasz N 4 3.28,30 2014
20 Kubisz Tomasz N 2 3.28,4 2004
21 Trzciński Dawid Pat 3.31,7 2015
22 Górniak Szymon N 4 3.32,02 2012
23 Otto Bartosz N 2 3.33,0 2010
24 Pokręt Tobiasz 3.33,2 2013
25 Baranowski Adrian 3.35,16 2007
26 Żygowski Kamil Sad 3.37,0 2010
27 Krzemiński Bartosz N 4 3.39,0 2014
28 Tarnolicki Karol Mro 3.43,1 2009
29 Kamiński Paweł Pat 3.43,4 2017
30 Trepczyński Piotr Mro 3.44,0 2011
31 Pazderski Sylwester Sad 3.49,68 2015
32 Redliński Jakub N 2 3.50,4 2015
33 Dutkiewicz Maciej N 4 3.52,4 2016
34 Niemczyński Dawid Sle 3.52,6 2017
35 Przybysz Gracjan Sad 3.54,0 2011
36 Hak Mateusz Sad 3.57,0 2010
37 Biniak Jakub Sad 3.57,9 2016
38 Muzalewski Mateusz N 3 3.58,9 2017
39 Wegner Dawid N 3 4.00,04 2013
40 Zieliński Adrian N 2 4.08,7 2009
41 Wełniak Filip Pat 4.09,6 2017
42 Meler Olaf Pat 4.28,0 2013
43 Moczadło Kamil Sad 4.30,0 2016
2000 m Szkoła Wynik Rok 2000 mprz Szkoła Wynik Rok
1 Ruciński Szymon N 3 6.30,52 2010 1 Pasterski Kamil 7.09,40 2007
2 Baranowski Adrian 8.16,25 2007
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Rzut Piłeczką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Kaleta Mikołaj Ols 5,48 2011 1 Wegner Dawid N 3 77,50 2013
2 Wiśniewski Karol N 2 5,37 2014 2 Dziubarczyk Filip N 4 66,50 2011
3 Mlicki Adam 5,30 2007 3 Wiśniewski Karol N 3 65,00 2014
4 Leppert Borys Wys 5,24 2014 4 Olszewski Jakub N 3 62,00 2009
5 Sprenger Denis N 2 5,15 2016 Wełniak Filip Pat 62,00 2017
6 Wintrowicz Szymon Mro 5,11 2013 6 Marach Kamil Mro 61,50 2009
7 Kołodziejczak Eryk N 3 5,06 2015 7 Witkowski Michał Mro 61,00 2015
8 Jeżewski Janusz 4,96 2009 8 Szcześniak Tomasz Sad 60,50 2012
Lorek Arkadiusz Sad 4,96 2010 9 Hennig Ariel N 3 57,00 2001
10 Zamorowski Bartosz Wys 4,94 2016 10 Kołodziejczak Eryk N 3 56,00 2015
11 Holesinski Szymon Sad 4,90 2008 11 Łuczak Kacper Pat 55,50 2014
12 Stachowski Seweryn Mro 4,85 2012 12 Łukaszewicz Michał 55,00 2006
13 Chudziński Daniel N 3 4,82 2008 13 Jeżewski Janusz N 3 54,00 2009
14 Steinke Marcin Mro 4,80 2011 Żołecki Kamil Sad 54,00 2010
Sobecki Wiktor N 2 4,80 2014 15 Rybak Maciej N 2 53,00 2001
16 Krawiec Filip Ols 4,78 2013 Palacz Jan Mro 53,00 2012
17 Jassel Oliwier Sle 4,78 2016 Gruntkowski Hubert N 3 53,00 2017
18 Pawlak Michał Wys 4,75 2009 Deja Piotr Mro 53,00 2017
19 Nytz Dominik Pot 4,74 2012 19 Radziejewski Kacper Pat 52,60 2015
Manikowski Łukasz Ols 4,74 2012 20 Volhmiller Krzysztof N 2 52,50 2001
21 Krzemiński Bartosz N 4 4,73 2014 21 Włodarczak Dawid Pat 52,00 2004
22 Ruciński Szymon N 3 4,70 2010 Szostak Kamil Mro 52,00 2012
Olszewski Mateusz N 2 4,70 2013 Marachowski Hubert Sad 52,00 2012
Katafiasz Klaudiusz Sad 4,70 2016 Komasinski Mikołaj N 2 52,00 2016
Sprenger Denis N 2 4,70 2016 25 Romiński Przemysław Mro 51,00 2010
Muzalewski Mateusz N 3 4,70 2017 Wełniak Kacper Pat 51,00 2013
27 Pozorski Patryk N 2 4,66 2012 27 Cyganek Jakub Sad 50,00 2015
28 Matyka Kamil 4,65 2009 28 Rogalski Patryk Pat 49,60 2015
Kraiński Miłosz N 2 4,65 2015 29 Krzykacz Bartosz Ols 49,50 2011
Kamiński Paweł Pat 4,65 2017 30 Wojciechowski Wojciech N 3 49,00 2010
31 Mizerny Fabian 4,64 2006 Trepczyński Piotr Mro 49,00 2011
Kiersznicki Jakub Pot 4,64 2015 Czeliński Aleksander Sad 49,00 2012
33 Grucka Kacper 4,63 2007 Katafiasz Klaudiusz Sad 49,00 2016
34 Pyszka Mikołaj Sad 4,62 2015 34 Otto Bartosz N 2 48,50 2010
35 Otto Jakub N 2 4,60 2010 35 Kulesza Mateusz Pot 48,00 2012
36 Gołek Dawid N 3 4,58 2010 Ostrowski Klaudiusz Ols 48,00 2014
Nowak Filip 4,58 2013 37 Redliński Jakub N 2 48,00 2015
38 Jasiński Kamil Ols 4,55 2014 38 Józefin Szymon N 3 47,50 2008
39 Błaszczyński Szymon Mro 4,54 2009 39 Rugowski Gracjan Ols 46,50 2010
40 Centała Gabriel N 3 4,52 2017 40 Domagała Kornel N 3 45,00 2017
41 Kowalski Rafał N 2 4,51 2004 Nowaczewski Filip N 3 45,00 2017
42 Najs Bartłomiej Sad 4,50 2008 42 Nowakowski Tomasz Pat 44,80 2016
43 Andrzejewski Mikołaj 4,49 2016 43 Bzdawka Piotr N 4 44,00 2011
44 Zaworski Marek Pot 4,48 2001 44 Kowalczyk Szymon Sle 42,50 2014
Andrzejewski Daniel Sad 4,48 2010 45 Górniak Szymon N 4 42,00 2012
Kowalczyk Szymon Sle 4,48 2014 46 Kramarz Artur N 2 41,50 2008
47 Przywecki Paweł 4,41 2013 47 Hovhannisyan Marek Sad 41,20 2015
48 Szymkowiak Rafał N 3 4,40 2001 48 Sprenger Denis N 2 41,00 2016
Pozorski Szymon N 3 4,40 2014 49 Kowalski Paweł Sle 40,70 2016
50 Prabucki Damian N 2 4,38 2009 50 Malinowski Jakub Ols 40,00 2010
Żygowski Kamil Sad 4,38 2010 Szamocki Jakub Sad 40,00 2013
Redliński Jakub N 2 4,38 2015 Pokrant Tobiasz N 2 40,00 2014
Staniecki Igor Pat 40,00 2017
Kamiński Paweł Pat 40,00 2017
Rzut oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut oszczepem 800 g Szkoła Wynik Rok
1 Kołodziejczak Eryk 33,37 2015 1 Woźny Szymon 49,47 2015
Pchnięcie kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon 8,73 2014 1 Mlicki Adam 7,50 2007
2 2 Król Patryk 7,30 2007
3 3 Soleta Kajetan 4,77 2016
4 Grucka Kacper 4,54 2007
Pchnięcie kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok Skok wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Deba Jakub 5,48 2015 1 Janiszewski Ryszard N 1 120 1952
Dończewski Czesław N 1 120 1952