rekord kraju (tylko rezultat uzyskany na krajowych mistrzostwach) albo najlepszy wynik w kraju
60 m Szkoła Wynik Pkt. Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol N 2 7,0 166 2014 1 Jeżewski Janusz G 3 12,1 2010
2 Wintrowicz Szymon Mro 7,68 117 2013 2 Mlicki Adam 12,8 2007
3 Wintrowicz Miłosz Mro 7,79 106 2008 3 Wiśniewski Karol N 2 12,93 2014
4 Kaleta Mikołaj Ols 7,8 89 2011 4 Leppert Borys Wys 13,08 2014
5 Stachowski Seweryn Mro 8,18 85 2012 5 Jeżewski Janusz 13,1 2009
6 Otto Damian 8,23 83 2006 6 Król Patryk 13,2 2007
7 Olszewski Mateusz N 2 8,0 82 2013 7 Grucka Kacper 13,51 2007
Leppert Borys Wys 8,0 82 2014 8 Sobecki Wiktor N 2 13,79 2014
9 Piotrowski Denis N 3 8,31 80 2004 9 Olszewski Mateusz N 2 13,8 2013
Kowalski Rafał N 2 8,31 80 2016 10 Gudowski Dawid G 3 14,28 2012
11 Sprenger Denis N 2 8,1 79 2004 11 Holec Miłosz 14,75 2010
12 Kramarz Artur N 2 8,2 74 2008 12 Baranowski Adrian 15,1 2007
Pozorski Patryk N 2 8,2 74 2012 13 Mielcarek Patryk 15,48 2018
Manikowski Łukasz Ols 8,2 74 2012
Jassel Oliwier Sle 8,2 74 2016
Cyganek Jakub Sad 8,2 74 2015
Muzalewski Mateusz N 3 8,2 74 2017
Żygowski Fabian N 2 8,2 74 2018
19 Jeżewski Janusz N 3 8,49 72 2009
20 Lorek Arkadiusz Sad 8,3 70 2010
21 Hejza Paweł 8,58 69 2012
22 Andrzejewski Daniel Sad 8,4 67 2010
Pozorski Szymon N 3 8,4 67 2014
Sobecki Wiktor N 2 8,4 67 2014
Kraiński Miłosz N 2 8,4 67 2015
Radziejewski Kacper Pat 8,4 67 2015
Zamorowski Bartosz Wys 8,4 67 2016
28 Steinke Marcin Mro 8,66 66 2011
29 Ksobiech Mieszko Pot 8,69 65 2018
30 Gudowski Dawid 8,74 64 2012
31 Krawiec Filip Ols 8,5 63 2013
Najs Bartłomiej Sad 8,5 63 2008
Nowak Filip N 2 8,5 63 2013
Paduch Paweł 8,5 63 2012
Redlinski Jakub N 2 8,5 63 2015
Kamiński Paweł Pat 8,5 63 2017
37 Wegner Dawid N 3 8,80 62 2013
38 Chudziński Daniel N 3 8,6 60 2008
Marach Kamil Mro 8,6 60 2009
Błaszyński Szymon Mro 8,6 60 2009
Jasiński Kamil Ols 8,6 60 2014
Krzemiński Bartosz N 4 8,6 60 2014
Kiersznicki Jakub Pot 8,6 60 2015
Ksobiak Mieszko Pot 8,6 60 2018
45 Brzozowski Dawid N 4 8,87 59 2012
46 Dziubarczyk Filip N 4 8,92 58 2011
Kołodziejczak Eryk N 3 8,7 57 2015
Nowak Błażej Mro 8,7 57 2015
Chojnacki Alan N 2 8,7 57 2018
Jędraszek Mikołaj Pat 8,7 57 2018
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Leppert Borys Wys 26,04 2014 1 Pozorski Patryk N 2 38,15 2012
2 Kraiński Miłosz N 2 28,25 2015 2 Leppert Borys Wys 40,17 2014
3 Nitka Dawid N 3 40,80 2009
4 Sprenger Denis N 2 42,45 2015
5 Kraiński Miłosz N 2 42,95 2015
6 Pozorski Szymon N 3 44,8 2014
7 Kudliński Mikołaj 45,01 2014
8 Płotkowski Sylwester Sad 46,58 2004
9 Iciek Gracjan Ols 46,67 2014
10 Waniak Dominik N 3 46,68 2017
11 Trzciński Dawid Pat 46,95 2015
12 Otto Jakub N 2 46,96 2010
13 Holesiński Szymon Sad 47,3 2008
14 Stypka Karol Sad 48,4 2010
15 Krzemiński Bartosz 48,58 2014
16 Dankowski Błażej Pot 48,72 2018
17 Wawer Jakub N 2 49,1 2017
18 Gondek Martin 49,25 2014
19 Chwiłka Michał 49,38 2006
20 Pazderski Sebastian Pat 49,87 2015
21 Marachowski Hubert Sad 49,9 2012
22 Woźny Szymon Pat 50,09 2015
23 Kari Dawid 50,10 2013
23 Kulesza Mateusz Pot 50,1 2010
24 Maciejewski Adam Sad 50,3 2010
Ruciński Szymon N 3 50,3 2010
Staniecki Igor Pat 50,3 2017
28 Drajer Marek Pot 50,4 2009
29 Otto Bartosz N 2 50,46 2010
30 Zamroczyński Patryk 51,3 2011
31 Wegner Dawid N 3 52,1 2013
32 Gołek Dawid N 3 52,6 2010
33 Tarnolicki Karol Mro 53,0 2009
34 Krzemiński Mikołaj N 4 53,3 2014
35 Gaworski Filip Sad 54,32 2011
36 Pilarczyk Jakub Sad 54,90 2011
37 Osiński Hubert Pot 55,3 2013
38 Sprenger Remigiusz Pot 55,6 2009
39 Romanek Remigiusz Trz 57,0 2009
Pokrant Tobiasz N 2 57,0 2014
41 Pazderski Mateusz Sad 57,1 2011
42 Pozorski Sebastian Pat 58,1 2015
43 Domagała Kornel Pat 59,3 2017
44 Majewski Jakub N 3 59,7 2010
45 Cebula Wiktor Sad 59,8 2013
46 Nowak Filip Ols 1.00,0 2017
47 Kokoszewski Maciej N 4 1.00,1 2016
48 Manikowski Kacper Ols 1.00,8 2016
49 Iciek Wojciech Ols 1.01,6 2014
50 Biśto Filip Pot 1.02,0 2017
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon N 3 1.37,17 2014 1 Krzemiński Mikołaj N 4 2.25,27 2014
2 Pawlak Michał Wys 1.40,43 2009
3 Kleczewski Dawid 1.42,64 2007
4 Kraiński Miłosz N 2 1.44,89 2015
5 Ży 1.47,99 2017
6 Wawer Jakub N 2 1.51,76 2017
7 Waniak Dominik N 3 2.01,16 2017
8 Bzdawka Igor 2.01,52 2014
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500 m Szkoła Wynik Rok
1 Kleczewski Dawid 2.57,22 2008 1 Pasterski Kamil 4.41,03 2007
2 Ruciński Szymon N 3 2.59,32 2010 2 Brzozowski Łukasz N 4 5.33,30 2014
3 Wawer Jakub N 2 3.05,44 2017 3 Waniak Dominik G 3 5.39,9 2017
4 Kowalczyk Szymon Sle 3.06,48 2014
5 Pawlak Michał Wys 3.12,57 2009
6 Świt Patryk 3.13,1 2006
7 Krzemiński Mikołaj N 4 3.14,08 2014
8 Sprenger Denis N 2 3.20,7 2016
9 Lewandowski Paweł Pat 3.20,8 2018
10 Nowakowski Tomasz Pat 3.22,5 2016
11 Pyszka Mikołaj Sad 3.23,5 2015
12 Iwanek Dawid Łob 3.23,8 2016
13 Brzozowski Dawid N 4 3.24,79 2012
14 Kraiński Miłosz N 2 3.24,9 2015
15 Bonkowski Piotr N 3 3.25,0 2001
Pozorski Patryk N 2 3.25,0 2012
17 Rychlewicz Artur 3.27,00 2008
18 Radziejewski Kacper Pat 3.27,1 2015
19 Paduch Paweł 3.28,3 2012
20 Brzozowski Łukasz N 4 3.28,30 2014
21 Kubisz Tomasz N 2 3.28,4 2004
22 Trzciński Dawid Pat 3.31,7 2015
23 Górniak Szymon N 4 3.32,02 2012
24 Otto Bartosz N 2 3.33,0 2010
25 Pokręt Tobiasz 3.33,2 2013
26 Baranowski Adrian 3.35,16 2007
27 Żygowski Kamil Sad 3.37,0 2010
28 Krzemiński Bartosz N 4 3.39,0 2014
29 Chojnacki Alan N 2 3.42,7 2018
30 Tarnolicki Karol Mro 3.43,1 2009
31 Żygowski Fabian N 2 3.43,3 2018
32 Kamiński Paweł Pat 3.43,4 2017
33 Trepczyński Piotr Mro 3.44,0 2011
34 Dych Martin N 2 3.46,3 2018
35 Pazderski Sylwester Sad 3.49,68 2015
36 Kurkowski Jakub N 2 3.49,8 2018
37 Redliński Jakub N 2 3.50,4 2015
38 Dutkiewicz Maciej N 4 3.52,4 2016
39 Niemczyński Dawid Sle 3.52,6 2017
40 Przybysz Gracjan Sad 3.54,0 2011
41 Rożek Jakub Sle 3.55,7 2018
42 Hak Mateusz Sad 3.57,0 2010
43 Biniak Jakub Sad 3.57,9 2016
44 Muzalewski Mateusz N 3 3.58,9 2017
45 Wegner Dawid N 3 4.00,04 2013
46 Gołębiewski Mateusz N 2 4.02.1 2018
47 Ryczek Łukasz N 4 4.04,0 2018
48 Grzegorek Oskar N 2 4.07,3 2018
49 Zieliński Adrian N 2 4.08,7 2009
50 Wełniak Filip Pat 4.09,6 2017
2000 m Szkoła Wynik Rok 2000 mprz Szkoła Wynik Rok
1 Ruciński Szymon N 3 6.30,52 2010 1 Pasterski Kamil 7.09,40 2007
2 Baranowski Adrian 8.16,25 2007
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Rzut Piłeczką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Kaleta Mikołaj Ols 5,48 2011 1 Wegner Dawid N 3 77,50 2013
2 Wiśniewski Karol N 2 5,37 2014 2 Krzykacz Mateusz Ols 74,00 2005
3 Mlicki Adam 5,30 2007 3 Dziubarczyk Filip N 4 66,50 2011
4 Leppert Borys Wys 5,24 2014 4 Wiśniewski Karol N 3 65,00 2014
5 Sprenger Denis N 2 5,15 2016 Olszewski Jakub N 3 62,00 2009
6 Wintrowicz Szymon Mro 5,11 2013 6 Wełniak Filip Pat 62,00 2017
7 Kołodziejczak Eryk N 3 5,06 2015 7 Marach Kamil Mro 61,50 2009
8 Jeżewski Janusz 4,96 2009 8 Witkowski Michał Mro 61,00 2015
Lorek Arkadiusz Sad 4,96 2010 9 Szcześniak Tomasz Sad 60,50 2012
10 Zamorowski Bartosz Wys 4,94 2016 10 Deja Piotr Mro 57,50 2017
11 Holesinski Szymon Sad 4,90 2008 11 Hennig Ariel N 3 57,00 2001
12 Hejza Michał N 3 4,89 2005 12 Kołodziejczak Eryk N 3 56,00 2015
13 Stachowski Seweryn Mro 4,85 2012 13 Łuczak Kacper Pat 55,50 2014
14 Chudziński Daniel N 3 4,82 2008 14 Łukaszewicz Michał 55,00 2006
15 Steinke Marcin Mro 4,80 2011 Lewandowski Paweł Pat 55,00 2018
Sobecki Wiktor N 2 4,80 2014 16 Jeżewski Janusz N 3 54,00 2009
17 Krawiec Filip Ols 4,78 2013 Żołecki Kamil Sad 54,00 2010
Jassel Oliwier Sle 4,78 2016 18 Rybak Maciej N 2 53,00 2001
19 Pawlak Michał Wys 4,75 2009 Palacz Jan Mro 53,00 2012
20 Nytz Dominik Pot 4,74 2012 Gruntkowski Hubert N 3 53,00 2017
Manikowski Łukasz Ols 4,74 2012 21 Radziejewski Kacper Pat 52,60 2015
22 Krzemiński Bartosz N 4 4,73 2014 22 Volhmiller Krzysztof N 2 52,50 2001
23 Ruciński Szymon N 3 4,70 2010 23 Włodarczak Dawid Pat 52,00 2004
Olszewski Mateusz N 2 4,70 2013 Szostak Kamil Mro 52,00 2012
Katafiasz Klaudiusz Sad 4,70 2016 Marachowski Hubert Sad 52,00 2012
Sprenger Denis N 2 4,70 2016 Komasiński Mikołaj N 2 52,00 2016
Muzalewski Mateusz N 3 4,70 2017 27 Malikowski Michał Pat 51,00 2003
28 Pozorski Patryk N 2 4,66 2012 Romiński Przemysław Mro 51,00 2010
Grzegorek Oskar N 2 4,66 2018 Wełniak Kacper Pat 51,00 2013
Matyka Kamil 4,65 2009 30 Cyganek Jakub Sad 50,00 2015
Kraiński Miłosz N 2 4,65 2015 31 Rogalski Patryk Pat 49,60 2015
Kamiński Paweł Pat 4,65 2017 32 Krzykacz Bartosz Ols 49,50 2011
33 Mizerny Fabian 4,64 2006 33 Wojciechowski Wojciech N 3 49,00 2010
Kiersznicki Jakub Pot 4,64 2015 Trepczyński Piotr Mro 49,00 2011
35 Grucka Kacper 4,63 2007 Czeliński Aleksander Sad 49,00 2012
36 Pyszka Mikołaj Sad 4,62 2015 Katafiasz Klaudiusz Sad 49,00 2016
37 Otto Jakub N 2 4,60 2010 Bembnista Marcel Pat 49,00 2018
38 Gołek Dawid N 3 4,58 2010 38 Otto Bartosz N 2 48,50 2010
Nowak Filip 4,58 2013 39 Kulesza Mateusz Pot 48,00 2012
40 Jasiński Kamil Ols 4,55 2014 Ostrowski Klaudiusz Ols 48,00 2014
41 Błaszczyński Szymon Mro 4,54 2009 Redliński Jakub N 2 48,00 2015
42 Centała Gabriel N 3 4,52 2017 42 Józefin Szymon N 3 47,50 2008
43 Kowalski Rafał N 2 4,51 2004 43 Rugowski Gracjan Ols 46,50 2010
44 Najs Bartłomiej Sad 4,50 2008 44 Żygowski Fabian N 2 46,00 2018
45 Andrzejewski Mikołaj 4,49 2016 45 Domagała Kornel N 3 45,00 2017
46 Zaworski Marek Pot 4,48 2001 Nowaczewski Filip N 3 45,00 2017
Andrzejewski Daniel Sad 4,48 2010 47 Nowakowski Tomasz Pat 44,80 2016
Kowalczyk Szymon Sle 4,48 2014 48 Bzdawka Piotr N 4 44,00 2011
49 Chojnacki Alan N 2 4,47 2018 49 Kowalczyk Szymon Sle 42,50 2014
50 Przywecki Paweł 4,41 2013 Wojtalewicz Szymon N 3 42,50 2018
Rzut Oszczepem 500 g Szkoła Wynik Rok Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid N 3 34,92 2013 1 Kołodziejczak Eryk 33,37 2015
Rzut Oszczepem 800 g Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Woźny Szymon 49,47 2015 1 Pozorski Szymon 8,73 2014
Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Mlicki Adam 7,50 2007 1 Deba Jakub 5,48 2015
2 Król Patryk 7,30 2007
3 Soleta Kajetan 4,77 2016
4 Grucka Kacper 4,54 2007
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Szkoła Wynik Rok
1 Janiszewski Ryszard N 1 1,20 1952 1
Dończewski Czesław N 1 1,20 1952
Mielcarek Patryk N 3 1,20 2018