60 m Szkoła Wynik Pkt Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 7,40 145 2013 1 Pozorski Patryk G 3 11,93 2013
2 Gudowski Dawid 8,20 84 2013 2 Wintrowicz Szymon G M 11,60 2014
Nowak Filip 8,20 84 2014 3 Leppert Borys G 3 11,80 2015
4 Hejza Paweł 8,28 81 2013 4 Otto Damian 12,17 2007
5 Olszewski Mateusz 8,40 76 2014 5 Mlicki Adam 12,42 2008
6 Gołek Dawid G 3 8,3 70 2011 6 Grucka Kacper G 3 12,44 2008
7 Holec Miłosz G 3 8,4 67 2011 7 Jeżewski Janusz 12,50 2010
Otto Jakub G 3 8,4 67 2011 8 Zamorowski Bartosz G 3 12,79 2017
9 Kocemba Oskar 9,10 52 2013 9 Nowak Filip 12,85 2014
10 Krawiec Filip Ols 9,80 32 2014 10 Hejza Paweł 12,86 2013
11 11 Kraiński Miłosz G 4 13,04 2016
12 12 Muzalewski Mateusz 13,12 2018
13 13 Holesiński Szymon G 3 13,18 2009
14 14 Malik Oliwier G 3 13,20 2016
15 15 Gudowski Dawid 13,30 2013
16 16 Żygowski Michał G 3 13,2 2009
17 17 Kalamon Marcin 13,50 2008
18 Holec Miłosz 13,57 2012
19 Sobecki Wiktor 13,78 2015
20 Jassel Oliwier G S 13,8 2017
21 Rosiński Kacper G 3 14,2 2018
22 Kocemba Oskar 14,6 2013
23 Zamroczyński Rafał 15,09 2009
24 Marasz Kacper G 3 15,19 2013
110 mppł Szkoła Wynik Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Holesiński Szymon 19,24 2009 1 Pozorski Patryk G 3 24,68 2013
2 Sprenger Denis G 3 26,62 2017
300 m Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 37,19 2013 1 Pozorski Patryk G 3 54,42 2013
2 Nitka Dawid G 3 39,23 2010 2 Trzciński Dawid 1.00,20 2016
3 Pozorski Szymon G 3 39,40 2015 3 Kraiński Miłosz G 4 1.00,41 2016
4 Trzciński Dawid G 1 40,20 2016 4 Holesiński Szymon 1.02,60 2009
5 Kraiński Miłosz G 4 41,28 2016 5 Żygowski Michał G 3 1.05,4 2009
6 Otto Damian 41,84 2007 6 Rychlewicz Artur 1.07,0 2009
7 Werner Robert G 3 42,00 2016
8 Sprenger Denis G 3 42,91 2017
9 Grubich Mateusz G 3 43,2 2007
10 Żygowski Michał G 3 43,33 2009
11 Kudliński Mikołaj 43,92 2015
12 Waniak Dominik G 3 43,96 2018
13 Marasz Kacper G 3 50,25 2013
14 Jankowski Nikodem 54,56 2015
15 Osiński Hubert G 2 1.06,20 2014
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon G 3 1.31,49 2015 1 Kowalczyk Szymon G 5 2.21,84 2015
2 Kunicki Michał 1.34,98 2018
3 Waniak Dominik 1.36,65 2018
4 Pawlak Michał G 3 1.37,62 2010
5 Muzolf Sebastian G 3 1.46,82 2013
6 Pyszka Mikołaj G 3 1.48,70 2016
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500m Szkoła Wynik Rok
1 Kowalczyk Szymon G 5 2.53,69 2015 1 Kunicki Michał G 2 4.56,8 2018
2 Pawlak Michał G 3 2.55,00 2010 2 Otto Bartosz G 3 4.57,00 2013
3 Pozorski Szymon G 3 2.56,14 2015 3 Kowalczyk Szymon G 5 4.57,90 2015
4 Ruciński Szymon G 3 2.56,40 2011 4 Bednarek Marcin G 4 4.58,00 2013
5 Kunicki Michał 3.00,76 2018 5 Ruciński Szymon G 3 4.58,5 2011
6 Otto Bartosz G 3 3.04,90 2013 6 Kleczewski Dawid 4.58,8 2008
8 Rychlewicz Artur 3.05,00 2009 7 Pawlak Michał G 3 5.12,1 2010
7 Kleczewski Dawid G 3 3.06,20 2009 8 Kulesza Mateusz G 2 5.25,5 2013
9 Baranowski Adrian 3.06,72 2008
10 Pyszka Mikołaj G 3 3.09,99 2016
11 Wawer Jakub 3.11,23 2018
12 Brzozowski Dawid 3.13,14 2013
13 Kraiński Mikołaj 3.17,1 2016
14 Muzolf Sebastian G 3 3.20,04 2013
15 Holesiński Szymon G 3 3.22,52 2009
16 Pawlak Krzysztof 3.25,72 2014
17 Brzozowski Łukasz G 4 3.29,08 2015
18 Sobecki Wiktor G 3 3.30,1 2015
19 Rogalski Oskar Pot 3.33,8 2016
20 Bzdawka Igor G 4 3.39,5 2015
21 Górniak Szymon 3.44,60 2013
2000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Pyszka Mikołaj G 3 6.23,98 2016 1 Wiśniewski Karol G 3 6,06 2015
2 Kunicki Michał G 2 6.55,16 2018 2 Otto Damian G 3 5,95 2007
3 Zamorowski Bartosz G 3 5,66 2017
4 Sprenger Denis 5,25 2017
5 Mlicki Adam 5,22 2008
6 Holesiński Szymon G 3 5,19 2009
7 Chudziński Daniel 5,05 2009
8 Matyka Kamil 5,00 2010
Gapa Mikołaj G 2 5,00 2012
10 Barczykowski Tomasz G 3 4,98 2009
Jasel Oliwier 4,98 2017
12 Gołek Dawid G 3 4,97 2011
13 Otto Jakub G 3 4,84 2011
14 Otto Bartosz 4,80 2013
15 Gudowski Dawid 4,71 2013
16 Przybysz Gracjan G Sam 4,53 2012
17 Jankowski Jakub 4,41 2014
Kocemba Oskar 4,41 2013
19 Wegner Dawid G 3 4,36 2014
20 Krawiec Filip Ols 4,30 2014
21 Wardziński Adrian G 3 4,04 2012
22 Przywecki Paweł Ols 3,95 2014
23 Redlinski Miłosz G 3 3,90 2014
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Rzut Piłką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Zamorowski Bartosz G 3 155 2017 1 Wełniak Kacper G 1 60,50 2014
2 Otto Damian G 3 150 2007 2 Osiński Hubert G 2 27,50 2014
3 Holesiński Szymon G 3 139 2009 3 Wojtalewicz Bartosz G 3 18,50 2014
Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid G 3 51,93 2014 1 Holesiński Szymon G 3 41,47 2009
2 Kołodziejczak Eryk G 3 42,28 2016 2
3 Holesiński Szymon G 3 41,43 2009
4 Nowak Sebastian G 1 35,40 2013
5 Grudziński Mateusz N 3 26,70 2018
6 Brzozowski Kacper G 3 24,75 2013
7 Olszewski Jakub G 3 22,60 2010
Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Cerajewski Michał 27,02 2014 1 Sprenger Patryk 9,09 2010
2 Gil Grzegorz 26,72 2017 2
3 Urbański Albert 23,94 2014 3
4 Soleta Kajetan 22,53 2017 4
Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesiński Szymon G 3 12,77 2009 1 Holesiński Szymon 11,90 2009
2 Szlauderbach Błażej G 1 11,28 2014 2 Wojciechowski Wojciech G 3 11,20 2011
3 Sel Bartosz 11,20 2013 3 Maison Artur 8,82 2014
4 Otto Bartosz 11,20 2013 4 Gołębiewski Jakub 8,58 2013
5 Gołębiewski Jakub 9,00 2013 5 Nowak Filip 8,32 2014
6 Gil Adrian 8,70 2013 6 Wegner Dawid G 3 8,23 2014
7 Cerajewski Michał 7,62 2014
8 Wojtalewicz Bartosz 6,23 2014
9 Urbański Albert 5,59 2014
10 Wierzewski Cezary 4,91 2014