60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 7,40 2013 1 Pozorski Patryk G 3 11,93 2013
2 Gudowski Dawid 8,20 2013 2 Wintrowicz Szymon G M 11,60 2014
Nowak Filip 8,20 2014 3 Leppert Borys G 3 11,80 2015
4 Hejza Paweł 8,28 2013 4 Otto Damian 12,17 2007
5 Olszewski Mateusz 8,40 2014 5 Mlicki Adam 12,42 2008
6 Kocemba Oskar 9,10 2013 6 Grucka Kacper 12,44 2008
7 Krawiec Filip Ols 9,80 2014 7 Jeżewski Janusz 12,50 2010
8 8 Zamorowski Bartosz 12,79 2017
9 9 Nowak Filip 12,85 2014
10 10 Hejza Paweł 12,86 2013
11 11 Kraiński Miłosz G 4 13,04 2016
12 12 Holesiński Szymon 13,18 2009
13 13 Żygowski Michał 13,2 2009
14 14 Malik Oliwier G 3 13,20 2016
15 15 Kalamon Marcin 13,50 2008
16 16 Sobecki Wiktor 13,78 2015
17 17 Zamroczyński Rafał 15,09 2009
110 m ppł Szkoła Wynik Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Holesiński Szymon 19,24 2009 1 Pozorski Patryk G 3 26,29 2013
2 Sprenger Denis 26,62 2017
300 m Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 37,19 2013 1 Pozorski Patryk G 3 54,42 2013
2 Pozorski Szymon G 3 39,40 2015 2 Trzciński Dawid 1.00,20 2016
3 Trzciński Dawid G 1 40,20 2016 3 Kraiński Miłosz G 4 1.00,41 2016
4 Kraiński Miłosz G 4 41,28 2016 4 Holesiński Szymon 1.02,60 2009
5 Otto Damian 41,84 2007 5 Żygowski Michał 1.05,4 2009
6 Werner Robert G 3 42,00 2016 6 Rychlewicz Artur 1.07,0 2009
7 Grubich Mateusz 43,2 2007
8 Sprenger Denis 42,91 2017
9 Żygowski Michał 43,33 2009
10 Kudliński Mikołaj 43,92 2015
11 Marasz Kacper 50,25 2013
12 Jankowski Nikodem 54,56 2015
13 Osiński Hubert G 2 1.06,20 2014
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon G 3 1.31,49 2015 1 Kowalczyk Szymon G 5 2.21,84 2015
2 Pawlak Michał G 3 1.37,62 2010
3 Muzolf Sebastian G 3 1.46,82 2013
4 Pyszka Mikołaj G 3 1.48,70 2016
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500m Szkoła Wynik Rok
1 Kowalczyk Szymon G 5 2.53,69 2015 1 Otto Bartosz G 3 4.57,00 2013
2 Pawlak Michał G 3 2.55,00 2010 2 Kowalczyk Szymon G 5 4.57,90 2015
3 Pozorski Szymon G 3 2.56,14 2015 3 Bednarek Marcin G 4 4.58,00 2013
4 Ruciński Szymon G 3 2.56,40 2011 4 Ruciński Szymon G 3 4.58,5 2011
5 Otto Bartosz G 3 3.04,90 2013 5 Kleczewski Dawid 4.58,8 2008
6 Rychlewicz Artur 3.05,00 2009
8 Kleczewski Dawid 3.06,20 2009
7 Baranowski Adrian 3.06,72 2008
9 Pyszka Mikołaj G 3 3.09,99 2016
10 Brzozowski Dawid 3.13,14 2013
11 Kraiński Mikołaj 3.17,1 2016
12 Muzolf Sebastian G 3 3.20,04 2013
13 Holesiński Szymon G 3 3.22,52 2009
14 Pawlak Krzysztof 3.25,72 2014
15 Brzozowski Łukasz G 4 3.29,08 2015
16 Sobecki Wiktor G 3 3.30,1 2015
17 Rogalski Oskar Pot 3.33,8 2016
18 Bzdawka Igor G 4 3.39,5 2015
19 Górniak Szymon 3.44,60 2013
2000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Pyszka Mikołaj G 3 7.19,65 2016 1 Wiśniewski Karol G 3 6,06 2015
2 Otto Damian G 3 5,95 2007
3 Zamorowski Bartosz G 3 5,66 2017
4 Sprenger Denis 5,25 2017
5 Mlicki Adam 5,22 2008
6 Holesiński Szymon 5,19 2009
7 Chudziński Daniel 5,05 2009
8 Matyka Kamil 5,00 2010
Gapa Mikołaj G 2 5,00 2012
10 Barczykowski Tomasz G 3 4,98 2009
11 Gołek Dawid G 3 4,80 2011
Otto Bartosz 4,80 2013
13 Gudowski Dawid 4,71 2013
14 Jankowski Jakub 4,41 2014
Kocemba Oskar 4,41 2013
16 Wegner Dawid G 3 4,36 2014
17 Krawiec Filip Ols 4,30 2014
18 Wardziński Adrian G 3 4,04 2012
19 Przywecki Paweł Ols 3,95 2014
20 Redlinski Miłosz G 3 3,90 2014
Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok Rzut Piłką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Zamorowski Bartosz G 3 155 2017 1 Wełniak Kacper G 1 60,50 2014
2 Otto Damian G 3 150 2007 2 Osiński Hubert G 2 27,50 2014
3 Holesiński Szymon 139 2009 3 Wojtalewicz Bartosz G 3 18,50 2014
Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid G 3 51,93 2014 1 Holesiński Szymon G 3 41,47 2009
2 Kołodziejczak Eryk G 3 42,28 2016 2
3 Holesiński Szymon G 3 41,43 2009
Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Cerajewski Michał 27,02 2014 1 Sprenger Patryk 9,09 2010
2 Gil Grzegorz 26,41 2017 2
3 Urbański Albert 23,94 2014 3
4 Soleta Kajetan 22,28 2017 4
Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesiński Szymon G 3 12,77 2009 1 Holesiński Szymon 11,90 2009
2 Szlauderbach Błażej G 1 11,28 2014 2 Maison Artur 8,82 2014
3 Sel Bartosz 11,20 2013 3 Gołębiewski Jakub 8,58 2013
4 Otto Bartosz 11,20 2013 4 Nowak Filip 8,32 2014
5 Gołębiewski Jakub 9,00 2013 5 Wegner Dawid G 3 8,23 2014
6 Gil Adrian 8,70 2013 6 Cerajewski Michał 7,62 2014
7 Wojtalewicz Bartosz 6,23 2014
8 Urbański Albert 5,59 2014
9 Wierzewski Cezary 4,91 2014