60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 4 7,61 2014 1 Pozorski Patryk G 4 11,54 2014
2 Grucka Kacper 7,66 2009 2 Nitka Dawid 11,78 2011
3 Mlicki Adam 7,80 2009 3 Grucka Kacper 11,80 2009
Manikowski Łukasz 7,80 2014 4 Hejza Michał 12,00 2007
5 Marchlewski Adrian 8,20 2012 5 Otto Damian 12,03 2008
6 Szczepaniak Kacper 8,50 2012 6 Jeżewski Janusz G 3 12,1 2011
7 Marasz Kacper G 3 8,70 2014 7 Leppert Borys G 3 12,25 2016
8 Hejza Paweł 9,42 2014 8 Grubich Mateusz 12,38 2008
9 Kulesza Mateusz G 2 9,73 2014 9 Brzozowski Kacper 12,40 2014
10 10 Łęga Łukasz G 2 12,62 1996
11 11 Kramarz Artur 12,65 2010
12 12 Hejza Paweł 12,83 2014
13 13 Holesinski Szymon 12,89 2010
14 14 Staniszewski Filip G 4 12,9 2016
15 15 Holec Miłosz G 3 13,34 2012
16 Sobecki Wiktor G 3 13,5 2016
17 Olszewski Mateusz 13,58 2015
18 Domiński Dawid 13,69 2014
19 Chmielewski Patryk G 3 13,72 2012
20 Kocemba Mikołaj 14,23 2014
21 Majchrzak Mikołaj 14,86 2016
110 m ppł Szkoła Wynik Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Otto Damian G 3 18,43 2008 1 Pozorski Patryk G 4 23,55 2014
2 Piotrowski Denis G 3 19,54 2006 2 Grucka Kacper 25,92 2009
3 Holesinski Szymon 20,03 2010 3 Kraiński Miłosz G 3 25,99 2017
4 Kramarz Artur G 4 20,71 2010
200 m ppł. Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Kraiński Miłosz G 3 28,82 2017 1 Pozorski Patryk G 4 36,61 2014
2 Trzciński Dawid G 1 29,69 2017 2 Pozorski Szymon G 3 38,11 2016
3 Kowalski Rafał 38,20 2006
4 Grubich Mateusz 39,39 2008
5 Nitka Dawid G 3 39,90 2011
Trzciński Dawid G 1 39,90 2017
7 Kraiński Miłosz G 3 40,01 2017
8 Żygowski Michał G 3 40,50 2010
9 Otto Jakub G 3 42,42 2012
10 Otto Bartosz G 3 46,0 2012
300 m ppł. Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 4 39,21 2014 1 Pozorski Patryk G 4 51,82 2014
2 Pawlak Michał G 3 40,25 2011 2 Grubich Mateusz 54,62 2008
3 3 Biniaś Maciej G 3 55,25 2003
4 Pozorski Szymon G 3 55,49 2016
5 Trzciński Dawid 56,21 2017
6 Kramarz Artur G 4 59,17 2010
7 Holesinski Szymon 1.00,53 2010
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon G 3 1.26,63 2016 1 Pyszka Mikołaj 2.21,91 2017
2 Pozorski Patryk G 4 1.26,89 2014 2 Kowalczyk Szymon G 3 2.22,03 2016
3 Trzciński Dawid 1.33,43 2017 3
4 Kowalczyk Szymon G 3 1.35,17 2016
5 Muzolf Sebastian G 3 1.35,72 2014
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500 m Szkoła Wynik Rok
1 Kowalczyk Szymon G 3 2.46,83 2016 1 Fac Krzysztof 4.45,17 2008
2 Pozorski Szymon G 3 2.48,84 2016 2 Brzozowski Dawid G 4 4.53,82 2014
3 Ruciński Szymon G 3 2.49,75 2012 3 Muzolf Sebastian G 3 4.54,00 2014
4 Brzozowski Dawid G 4 2.55,00 2014 4 Kowalczuk Szymon G 3 4.55,5 2016
5 Baranowski Adrian 2.55,49 2009 5 Ruciński Szymon G 3 4.58,4 2012
6 Fac Krzysztof 2.56,54 2008 6 Marasz Kacper G 3 5.05,9 2014
7 Kleczewski Dawid 2.57,22 2008 7 Pawlak Michał G 3 5.22,5 2011
8 Marasz Kacper G 3 3.01,79 2014 8
9 Deba Bartosz G 3 3.04,7 2004
10 Olechno Mateusz 3.05,1 2007
11 Bednarek Marcin G 3 3.06,20 2012
12 Muzolf Sebastian G 3 3.06,60 2014
13 Pyszka Mikołaj G Sad 3.07,04 2017
14 Otto Bartosz 3.07,10 2012
15 Markuszewski Samuel 3.09,59 2015
16 Pilarski Patryk G 4 3.11,2 2015
17 Otto Jakub 3.13,30 2012
18 Holesinski Szymon 3.14,16 2010
19 Kocemba Mikołaj 3.14,49 2014
20 Przywecki Paweł G 3 3.15,6 2015
21 Meler Olaf Pat 3.17,4 2015
22 Cholewiński Patryk 3.19,01 2014
23 Stawicki Hubert G 4 3.32,8 2016
24 Kramarz Artur 3.37,96 2010
25 Bzdawka Igor G 4 3.52,8 2016
2000 m  Szkoła Wynik Rok 2000 m pp. Szkoła Wynik Rok
1 Ruciński Szymon G 3 6.22,96 2012 1 Marasz Kacper G 3 7.12,16 2014
2 Kowalczyk Szymon G 5 6.25,04 2016
3 Przywecki Kamil 6.55,94 2015
4 Przywecki Paweł 6.56,44 2015
5 Marasz Kacper G 3 7.04,30 2014
6 Dornowski Szymon 8.03.98 2014
mistrz kraju
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol G 3 6,62 2016 1 Wiśniewski Karol G 3 180 2016
2 Otto Damian G 3 6,17 2008 2 Jankowski Marcin Żeg 170 1992
3 Chudziński Daniel 5,50 2010 3 Holesinski Szymon G 3 142 2010
4 Mlicki Adam 5,47 2009 4 Kramarz Artur G 4 139 2010
5 Holesinski Szymon G 3 5,43 2010
6 Barcikowski Tomasz 5,40 2010
7 Grucka Kacper 5,30 2009
8 Barczykowski Tomasz 5,25 2010
9 Kramarz Artur G 4 5,20 2010
Otto Bartosz 5,20 2012
11 Otto Jakub G 3 5,08 2012
Zabłocki Oskar G 3 5,08 2016
13 Płotka Mikołaj G 1 5,04 2016
14 Trzciński Dawid 4,96 2017
15 Kocemba Oskar 4,92 2014
16 Świtalski Sebastian 4,58 2017
17 Jankowski Jakub 4,35 2015
Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesinski Szymon G 3 14,00 2010 1 Szlauderbach Błażej G 1 12,90 2015
2 Wiśniewski Przemysław G 3 12,22 2006 2 Holesinski Szymon G 3 12,45 2010
3 Henning Adam G 3 11,47 2005 3 Maison Artur G 3 10,99 2015
4 Sel Bartosz G 3 11,40 2012 4 Wojciechowski Wojciech G 3 10,93 2012
5 Salewski Seweryn G 3 10,32 2013 5 Sprenger Patryk 9,80 2011
6 Marchlewski Adrian 9,80 2012 6 Nowak Filip G 1 9,79 2015
7 Szczepaniak Kacper 9,10 2012 7 Gołębiewski Jakub 9,68 2014
8 Sprenger Kamil 8,80 2013 8 Sel Bartosz G 3 9,61 2012
9 Sobala Adam G 3 9,51 2012
10 Kramarz Artur G 4 9,37 2010
11 Wojtalewicz Bartosz 9,23 2015
12 Trzciński Dawid 9,13 2017
13 Sikora Łukasz 7,23 2010
Rzut Młotem 4 kg Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesinski Szymon G 3 40,55 2010 1 Nowak Filip G 1 44,36 2015
2 Holesinski Szymon G 3 43,51 2010
3 Urbański Albert 28,30 2015
4 Maison Artur G 3 22,88 2015
5 Gołębiewski Jakub 15,12 2014
  Wegner Dawid G 3 61,42 2015
Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut Dyskiem 1 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid G 3 61,73 2015 1 Kołodziejczak Eryk G 3 46,44 2017
2 Kołodziejczak Eryk G 3 56,01 2017 2 Holesinski Szymon G 3 45,51 2010
3 Wiśniewski Karol 52,87 2016 3 Wegner Dawid G 3 29,65 2015
4 Olszewski Jakub G 47,10 2011 4 Nowak Filip G 1 25,62 2015
5 Holesinski Szymon G 3 46,75 2010 5 Wojtalewicz Bartosz 24,53 2015
6 Zaworski Marek G 2 34,60 2003 6 Urbański Albert 23,17 2015
7 Malikowski Rafał G 1 32,90 2016
8 Michalak Ronaldo G 3 28,40 2015
9 Nowak Filip G 1 26,10 2015
10 Kramarz Artur G 4 13,96 2010