60 m Szkoła Wynik Pkt. Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 4 7,61 124 2014 1 Wintrowicz Miłosz G M 11,44 2011
2 Pawlak Michał G 3 7,4 121 2011 2 Pozorski Patryk G 4 11,54 2014
3 Grucka Kacper G 3 7,66 119 2009 3 Nitka Dawid G 3 11,78 2011
4 Nitka Dawid G 3 7,5 112 2011 4 Grucka Kacper G 3 11,80 2009
5 Mlicki Adam 7,80 105 2009 5 Hejza Michał 12,00 2007
Manikowski Łukasz 7,80 105 2014 6 Otto Damian 12,03 2008
7 Jeżewski Janusz G 3 7,6 101 2011 7 Jeżewski Janusz G 3 12,1 2011
8 Marchlewski Adrian 8,20 84 2012 Gapa Mikołaj G 2 12,1 2013
9 Szczepaniak Kacper 8,50 72 2012 9 Kramarz Artur G 4 12,2 2010
10 Marasz Kacper G 3 8,70 65 2014 10 Leppert Borys G 3 12,25 2016
11 Hejza Paweł G 3 9,42 42 2014 11 Łęga Łukasz G 2 12,30 1996
12 Kulesza Mateusz G 2 9,73 34 2014 12 Grubich Mateusz G 3 12,38 2008
13 13 Brzozowski Kacper G 3 12,40 2014
14 14 Hejza Paweł 12,83 2014
15 15 Holesinski Szymon G 3 12,89 2010
16 Staniszewski Filip G 4 12,9 2016
17 Holec Miłosz G 3 13,2 2013
Sprenger Denis G 3 13,2 2018
19 Sobecki Wiktor G 3 13,5 2016
20 Olszewski Mateusz 13,58 2015
21 Domiński Dawid 13,69 2014
22 Chmielewski Patryk G 3 13,72 2012
23 Czeszewski Patryk G 1 13,9 2013
24 Kocemba Mikołaj 14,23 2014
25 Majchrzak Mikołaj 14,86 2016
110 m ppł Szkoła Wynik Rok 200 m Szkoła Wynik Rok
1 Otto Damian G 3 18,43 2008 1 Pozorski Patryk G 4 23,55 2014
2 Piotrowski Denis G 3 19,54 2006 2 Grucka Kacper G 3 25,92 2009
3 Holesinski Szymon G 3 20,03 2010 3 Kraiński Miłosz G 3 25,99 2017
4 Kramarz Artur G 4 20,71 2010
200 m ppł. Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Kraiński Miłosz G 3 28,82 2017 1 Pozorski Patryk G 4 36,61 2014
2 Trzciński Dawid G 1 29,69 2017 2 Nitka Dawid G 3 37,37 2011
3 Pozorski Szymon G 3 38,11 2016
4 Kowalski Rafał 38,20 2006
5 Pawlak Michał G 3 38,77 2011
6 Grubich Mateusz G 3 39,39 2008
7 Trzciński Dawid G 1 39,90 2017
8 Kraiński Miłosz G 3 40,01 2017
9 Żygowski Michał G 3 40,50 2010
10 Biniaś Maciej G 3 40,9 2003
11 Otto Bartosz G 3 41,41 2012
12 Otto Jakub G 3 41,95 2012
13 Brzozowski Jakub G 4 45,0 2018
14 Kowalkowski Mikołaj 45,46 2013
15 Szamlewski Paweł G S 48,7 2013
300 m ppł. Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 4 39,21 2014 1 Pozorski Patryk G 4 51,82 2014
2 Pawlak Michał G 3 40,25 2011 2 Grubich Mateusz 54,62 2008
3 3 Biniaś Maciej G 3 55,25 2003
4 Pozorski Szymon G 3 55,49 2016
5 Trzciński Dawid 56,21 2017
6 Kramarz Artur G 4 59,17 2010
7 Holesinski Szymon G 3 1.00,53 2010
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Szymon G 3 1.26,63 2016 1 Pyszka Mikołaj G 3 2.21,91 2017
2 Pozorski Patryk G 4 1.26,89 2014 2 Kowalczyk Szymon G 3 2.22,03 2016
3 Trzciński Dawid G 1 1.33,43 2017 3
4 Kowalczyk Szymon G 3 1.35,17 2016
5 Muzolf Sebastian G 3 1.35,72 2014
1000 m Szkoła Wynik Rok 1500 m Szkoła Wynik Rok
1 Kowalczyk Szymon G 3 2.46,83 2016 1 Kowalczyk Szymon G 3 4.45,0 2016
2 Pozorski Szymon G 3 2.48,84 2016 2 Fac Krzysztof G 5 4.45,17 2008
3 Ruciński Szymon G 3 2.49,75 2012 3 Ruciński Szymon G 3 4.45,31 2012
4 Brzozowski Dawid G 4 2.55,00 2014 4 Brzozowski Dawid G 4 4.50,00 2014
5 Baranowski Adrian 2.55,49 2009 5 Muzolf Sebastian G 3 4.54,00 2014
6 Fac Krzysztof 2.56,54 2008 6 Marasz Kacper G 3 5.05,9 2014
7 Kleczewski Dawid G 3 2.57,22 2010 7 Pawlak Michał G 3 5.22,5 2011
8 Marasz Kacper G 3 3.01,79 2014 8 Pyszka Mikołaj G 3 5.25,4 2017
9 Deba Bartłomiej G 3 3.04,7 2004
10 Olechno Mateusz 3.05,1 2007
11 Pyszka Mikołaj G Sad 3.05,43 2017
12 Bednarek Marcin G 3 3.06,20 2012
13 Muzolf Sebastian G 3 3.06,60 2014
14 Otto Bartosz 3.07,10 2012
15 Markuszewski Samuel 3.09,59 2015
16 Pilarski Patryk G 4 3.11,2 2015
17 Otto Jakub 3.13,30 2012
18 Holesinski Szymon 3.14,16 2010
19 Kocemba Mikołaj 3.14,49 2014
20 Rybacki Oliwer 3.15,42 2016
21 Przywecki Paweł G 3 3.15,6 2015
22 Meler Olaf Pat 3.17,4 2015
23 Cholewiński Patryk 3.19,01 2014
24 Jaruzel Mikołaj G 4 3.23,8 2011
25 Stawicki Hubert G 4 3.32,8 2016
26 Kramarz Artur 3.37,96 2010
27 Bzdawka Igor G 4 3.52,8 2016
2000 m  Szkoła Wynik Rok 2000 m pp. Szkoła Wynik Rok
1 Ruciński Szymon G 3 6.22,96 2012 1 Marasz Kacper G 3 7.12,16 2014
2 Kowalczyk Szymon G 5 6.25,04 2016
3 Przywecki Kamil 6.55,94 2015
4 Przywecki Paweł 6.56,44 2015
5 Marasz Kacper G 3 7.04,30 2014
6 Dornowski Szymon 8.03.98 2014
Zamorowski Bartosz G 3 6,26 2018
mistrz kraju
Skok w Dal Szkoła Wynik Rok Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol G 3 6,62 2016 1 Wiśniewski Karol G 3 180 2016
2 Zamorowski Bartosz G 3 6,42 2018 2 Jankowski Marcin Żeg 170 1992
3 Otto Damian G 3 6,17 2008 3 Holesinski Szymon G 3 142 2010
4 Chudziński Daniel G 3 5,50 2010 4 Kramarz Artur G 4 139 2010
5 Mlicki Adam 5,47 2009
6 Holesinski Szymon G 3 5,43 2010
7 Barczykowski Tomasz G 3 5,40 2010
8 Grucka Kacper 5,30 2009
9 Barczykowski Tomasz 5,25 2010
10 Kramarz Artur G 4 5,20 2010
Otto Bartosz 5,20 2012
Radziejewski Kacper G 1 5,20 2017
13 Sprenger Denis 5,09 2018
14 Otto Jakub G 3 5,08 2012
Zabłocki Oskar G 3 5,08 2016
16 Płotka Mikołaj G 1 5,04 2016
17 Trzciński Dawid 4,96 2017
18 Kocemba Oskar 4,92 2014
19 Gołek Dawid G 3 4,81 2012
20 Gapa Mikołaj G 2 4,80 2013
21 Boroń Kamil G 3 4,64 2011
22 Świtalski Sebastian 4,58 2017
23 Jankowski Jakub 4,35 2015
Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesinski Szymon G 3 14,00 2010 1 Szlauderbach Błażej G 1 12,90 2015
2 Wiśniewski Przemysław G 3 12,22 2006 2 Holesinski Szymon G 3 12,45 2010
3 Henning Adam G 3 11,47 2005 3 Olszewski Jakub G 3 11,45 2011
4 Sel Bartosz G 3 11,40 2012 4 Maison Artur G 3 10,99 2015
5 Salewski Seweryn G 3 10,32 2013 5 Wojciechowski Wojciech G 3 10,93 2012
6 Marchlewski Adrian 9,80 2012 6 Sprenger Patryk G 3 9,80 2011
7 Szczepaniak Kacper 9,10 2012 7 Nowak Filip G 1 9,79 2015
8 Sprenger Kamil 8,80 2013 8 Rosiński Kacper 9,78 2018
9 Gołębiewski Jakub 9,68 2014
10 Sel Bartosz G 3 9,61 2012
11 Sobala Adam G 3 9,51 2012
12 Kramarz Artur G 4 9,37 2010
13 Wojtalewicz Bartosz 9,23 2015
14 Gil Grzegorz G 3 9,16 2018
15 Trzciński Dawid 9,13 2017
16 Staniucha Adrian 9,09 2013
17 Kauc Bartosz G 4 7,48 2018
18 Sikora Łukasz 7,23 2010
19 Soleta Kajetan 6,57 2018
Rzut Młotem 4 kg Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Holesinski Szymon G 3 40,55 2010 1 Nowak Filip G 1 44,36 2015
2 Holesinski Szymon G 3 43,51 2010
3 Gil Grzegorz G 3 37,82 2018
4 Soleta Kajetan 30,27 2018
5 Urbański Albert 28,30 2015
6 Maison Artur G 3 22,88 2015
7 Gołębiewski Jakub 15,12 2014
Wegner Dawid G 3 61,42 2015
Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut Dyskiem 1 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid G 3 61,73 2015 1 Kołodziejczak Eryk G 3 46,44 2017
2 Kołodziejczak Eryk G 3 56,01 2017 2 Holesinski Szymon G 3 45,51 2010
3 Wiśniewski Karol 52,87 2016 3 Cobolewski Łukasz G 1 40,20 2006
4 Olszewski Jakub G 3 47,10 2011 4 Wegner Dawid G 3 29,65 2015
5 Marach Kamil G M 46,91 2011 5 Nowak Filip G 1 25,62 2015
6 Holesinski Szymon G 3 46,75 2010 6 Wojtalewicz Bartosz 24,53 2015
7 Malikowski Piotr G 1 37,25 2008 7 Gil Grzegorz G 3 23,25 2018
8 Zamorowski Bartosz G 3 35,02 2018 8 Urbański Albert 23,17 2015
9 Zaworski Marek G 2 34,60 2003 9 Soleta Kajetan G 3 17,16 2018
10 Malikowski Rafał G 1 32,90 2016 10 Sel Bartosz 15,04 2012
11 Jeż Arkadiusz G 1 28,80 2006
12 Michalak Ronaldo G 3 28,40 2015
13 Sprenger Denis 28,13 2018
14 Nowak Sebastian G 1 26,10 2015
15 Chenc Adam G 3 24,35 2013
16 Kramarz Artur G 4 13,96 2010