60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 7,40 2015 1 Leppert Borys G 3 11,20 2017
2 Otto Damian G 3 7,47 2009 2 Wintrowicz Szymon G M 11,21 2016
Nitka Dawid G 3 7,47 2012 3 Otto Damian G 3 11,30 2009
4 Holec Miłosz G 3 7,60 2013 4 Kowalski Rafał G 3 11,3 2007
Grubich Mateusz 7,60 2009 5 Kramarz Artur G 4 11,48 2011
6 Kowalski Rafał G 3 7,67 2007 6 Grucka Kacper G 3 11,50 2010
7 Gołek Dawid 7,90 2013 7 Nitka Dawid G 3 11,52 2012
8 Kaleta Mikołaj Ols 8,63 2014 8 Kocemba Piotr G 3 11,66 2011
9 Musiał Piotr Ols 10,05 2014 9 Tomczak Karol G M 11,70 2013
10 Krzykacz Bartosz Ols 10,24 2014 10 Pawlak Michał G 3 11,95 2012
11 Hejza Paweł G 3 11,9 2008
12 Ciesielski Marcin LO 12,0 1996
13 Grubich Mateusz 12,13 2009
14 Jeżewski Janusz G 3 12,22 2012
15 Piotrowski Denis G 3 12,27 2007
16 Ostraszewski Damian G 2 12,30 2006
17 Brzozowski Kacper G 4 12,40 2014
18 Mlicki Adam 12,53 2010
19 Czeszewski Patryk G 1 12,6 2014
20 Karji Dawid G 3 12,8 2016
21 Holec Miłosz G 3 12,90 2013
22 Staniszewski Filip G 4 12,9 2017
Gaca Adam G 4 12,9 2018
24 Lipkowski Norbert G 4 13,1 2018
25 Henke Michał G 2 13,6 2013
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Otto Damian G 3 22,95 2009 1 Nitka Dawid G 3 36,28 2012
2 Nitka Dawid G 3 23,53 2012 2 Pozorski Patryk G 3 36,87 2015
3 Pozorski Patryk G 3 23,58 2015 3 Kowalski Rafał G 3 38,2 2007
4 Kowalski Rafał G 3 23,84 2007 4 Żygowski Michał G 3 38,73 2011
5 Trzciński Dawid G 1 39,32 2018
6 Kraiński Miłosz 40,92 2018
7 Szamlewski Paweł G S 40,9 2014
8 Pyszka Mikołaj 41,09 2018
9 Tarnolicki Karol G M 41,45 2012
10 Wika Filip G 4 42,2 2008
11 Szlauderbach Hubert G 1 42,9 2010
12 Przybysz Gracjan Sam 43,90 2014
13 Cholewiński Patryk 44,62 2014
300 m ppł. Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 40,71 2015 1 Pozorski Patryk G 3 51,07 2015
2 Nitka Dawid G 3 51,81 2012
3 Trzciński Dawid 55,14 2018
4 Grubich Mateusz 55,30 2009
5 Żygowski Michał G 3 56,39 2011
400 m ppł. Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Pozorski Patryk G 3 57,08 2015 1 Lidmann Przemysław G 4 1.23,20 2002
2 Kraiński Miłosz 66,66 2018 2 Deba Bartłomiej G 3 1.31,37 2005
800 m Szkoła Wynik Rok 1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Deba Bartłomiej G 3 2.10,31 2005 1 Baranowski Adrian 2.45,00 2010
2 Muzolf Sebastian G 3 2.11,55 2015 2 Tyma Mateusz Mro 2.50,20 2013
3 Kowalczyk Szymon 2.14,58 2017 3 Kleczewski Dawid G 3 2.52,29 2011
4 Deba Bartłomiej G 3 2.53,21 2005
5 Muzolf Sebastian G 3 2.54,78 2015
6 Otto Bartosz 2.57,97 2013
7 Marasz Kacper G 3 2.59,86 2015
8 Fac Krzysztof 3.02,52 2009
9 Kowalczyk Szymon G 3 3.06,28 2017
10 Ruciński Łukasz 3.11,60 2013
11 Otto Jakub 3.12,90 2013
12 Kocemba Mikołaj 3.14,17 2015
13 Ruciński Szymon G 3 3.17,00 2013
14 Pilarski Patryk G 4 3.18,1 2016
15 Bednarek Marcin 3.18,60 2013
16 Hutek Kamil G 2 3.28,8 2016
17 Belter Hubert G 4 3.52,1 2016
1500 m Szkoła Wynik Rok 2000 m Szkoła Wynik Rok
1 Muzolf Sebastian G 3 4.37,67 2015 1 Deba Bartłomiej G 3 6.36,39 2005
2 Deba Bartłomiej G 3 4.41,10 2005
3 Wałęga Adam G M 4.48,00 2014
4 Marasz Kacper G 3 4.49,00 2015
5 Pyszka Mikołaj G 3 4.49,02 2018
6 Kowalczyk Szymon G 3 4.50,00 2017
7 Markuszewski Samuel G 3 4.51,0 2016
8 Ruciński Szymon G 3 5.03,00 2013
9 Przywecki Paweł G 4 5.07,10 2016
10 Wyrostek Krystian G 1 5.12,5 2010
11 Rogalski Oskar G 2 5.14,9 2018
2000 m p.p. Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Kowalczyk Szymon G 3 7.22,81 2017 1 Wiśniewski Karol G 3 6,81 2017
2 Jankowski Marcin Żeg 6,24 1993
3 Otto Damian G 3 6,21 2009
4 Piotrowski Denis G 3 5,97 2007
5 Chenc Adam G 3 5,77 2014
6 Grubich Denis G 4 5,70 2014
7 Chudziński Patryk G 3 5,62 2015
8 Sass Jakub G 4 5,46 2012
9 Chudziński Daniel G 3 5,44 2011
10 Gołek Dawid G 3 5,41 2013
11 Kocemba Oskar G 3 5,40 2015
12 Radziejewski Kacper G 1 5,30 2018
13 Otto Jakub G 3 5,09 2013
Trójskok  Szkoła Wynik Rok Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Wiśniewski Karol G 3 12,62 2017 1 Jankowski Marcin Żeg 185 1993
2 Piotrowski Denis G 3 165 2007
3 Włodarek Wojciech G Sam 160 2011
4 Majchrzak Mikołaj 155 2017
Pchnięcie Kulą  5 kg Szkoła Wynik Rok Rzut Oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok
1 Mielcarek Michał G 1 12,20 2006 1 Wegner Dawid G 3 62,79 2016
2 Barczykowski Tomasz G 3 12,05 2011 2 Baran Mateusz G 3 43,78 2003
3 Deba Tomasz G 3 11,90 2007 3 Olszewski Jakub G 3 42,07 2012
4 Tomczuk Adrian G 1 11,85 2016 4 Malikowski Rafał G 1 41,00 2017
5 Wojciechowski Wojciech G 3 11,50 2013 5 Czeliński Aleksander G Sam 35,48 2015
6 Holesiński Szymon G 3 11,42 2011 6 Szulc Maciej G 1 29,30 2010
7 Sel Bartosz 11,20 2013 7 Kocemba Piotr G 3 27,90 2011
8 Soballa Adam 11,08 2013 8 Pazderski Sebastian G 1 26,90 2018
9 Gondek Martin G 4 10,95 2017
10 Krzykacz Mateusz G 4 10,92 2008
11 Maison Artur G 3 10,80 2016
12 Marchlewski Adrian 10,50 2013
13 Zabłocki Oskar G 4 10,49 2017
14 Maćkowski Kamil G Sam 10,41 2011
15 Staniucha Adrian G 4 10,39 2014
16 Sprenger Patryk G 3 10,38 2012
17 Deba Jakub G 3 10,30 2015
18 Wlazły Mikołaj G 3 10,29 2018
19 Kwaśniewski Rafał G 4 10,28 2010
20 Giś Jakub G 1 10,27 2013
21 Salewski Seweryn 10,20 2014
22 Lasota Dominik G 3 9,85 2017
23 Marchlewski Adrian 9,66 2013
24 Szczepaniak Kacper 9,60 2013
25 Bembnista Jakub 9,56 2014
26 Romanek Remigiusz G Sam 9,45 2012
27 Nowak Filip G 3 9,34 2016
28 Lewandowski Szymon G 1 8,90 2010
29 Woźny Szymon G 1 8,90 2018
30 Wiśniewski Przemysław 8,84 2007
31 Gil Krystian G 3 8,63 2017
32 Sonnenberg Mateusz 8,09 2014
Rzut Oszczepem 700 g Szkoła Wynik Rok Rzut Dyskiem 1 kg Szkoła Wynik Rok
1 Wegner Dawid G 3 67,20 2016 1 Holesiński Szymon G 3 39,69 2011
2 Malikowski Tadeusz 55,11 2006 2 Urbański Albert G 3 26,21 2016
3 Majchrzak Mikołaj 28,33 2017 3 Wojtalewicz Bartosz G 3 23,94 2016
Rzut Dyskiem 1,5 kg Szkoła Wynik Rok Rzut Młotem 5 kg Szkoła Wynik Rok
1 Malikowski Michał Żeg. 55,00 2006 1 Urbański Albert 27,35 2016
2 Tomczuk Adrian G 1 44,63 2016
3 Olszewski Mateusz G 3 42,23 2016
4 Holesiński Szymon G 3 36,40 2011
5 Kołodziejczak Eryk 35,73 2018
6 Wegner Dawid G 3 33,66 2016
7 Miłowski Paweł G 1 28,20 2006
8 Hoppe Filip G 3 20,44 2018