40 m Szkoła Wynik Rok 60 m Szkoła Wynik Rok
1 Kowalski Jakub Mro 6,41 2017 1 Rapier Dorjan N 3 9,3 2013
2 Gruntkowski Hubert N 3 9,6 2013
3 Okoniewski Franciszek Sle 9,7 2017
4 Wełniak Filip Pat 9,8 2013
Nowak Kamil Pat 9,9 2017
6 Kowalski Jakub Mro 9,9 2017
7 Władymirow Oliwier Pat 10,3 2017
8 Radajewski Dawid Sle 10,4 2017
9 Wierzewski Jakub N 2 10,60 2016
10 Majewski Hubert N 3 11,0 2017
11 Neulitz Bartłomiej N 4 11,1 2016
12 Brzościkowski Igor Sle 11,2 2015
13 Sawicki Antoni Ols 11,6 2017
Ulatowski Maciej Sad 11,6 2017
15 Rykowski Patryk Sad 12,6 2017
16 Grzeszczak Mikołaj Sle 12,70 2013
300 m Szkoła Wynik Rok 400 m Szkoła Wynik Rok
1 Kończal Dawid Pat 56,3 2015 1 Kończal Dawid Pat 1.19,90 2015
Okoniewski Franciszek Sle 56,3 2017 2 Kwapich Dorian Pot 1.23,30 2015
3 Brzościkowski Mateusz Sle 56,9 2015 3 Lewandowski Marcel N 4 1.25,7 2016
4 Powalisz Szymon Pat 59,1 2015 4 Walkowiak Kacper N 3 1.30,6 2016
5 Kossmann Filip Sle 62,3 2017 5 Niekrasz Michał N 4 1.38,7 2016
6 Sójka Kacper Sad 62,7 2017
7 Żmudziński Kajetan N 2 63,6 2016
8 Trzciński Jakub Pot 65,0 2017
9 Kowalski Jakub Mro 65,3 2016
10 Neulitz Bartłomiej N 4 66,2 2016
11 Głaszczyński Wiktor 66,33 2017
12 Małysz Jonatan Sle 67,9 2016
13 Ulatowski Maciej Sad 83,4 2017
1000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Maćkowiak Oskar Sad 4.22,2 2017 1 Rapier Dorjan N 3 3,97 2013
2 Gruntkowski Hubert N 3 3,72 2013
3 Okoniewski Franciszek Sle 3,69 2017
4 Wełniak Filip Pat 3,57 2013
5 Wierzewski Jakub N 2 3,42 2016
6 Kossmann Filip Sle 3,34 2017
7 Brzościkowski Igor Sle 3,18 2017
8 Małysz Jonatan Sle 3,10 2016
9 Stawicki Antoni Ols 3,08 2017
10 Radajewski Dawid Sle 2,90 2017
11 Kowalski Jakub Mro 2,74 2017
12 Szczepaniak Mikołaj Sle 2,63 2017
Rzut Piłką Palantową Szkoła Wynik Rok
1 Wełniak Filip Pat 44,00 2013
2 Gruntkowski Hubert N 3 37,50 2013
3 Rapier Dorjan N 3 32,00 2013
4 Garczewski Wiktor Pat 31,00 2013
5 Tadych Karol Sad 28,90 2017
6 Sójka Kacper Sad 27,00 2017
7 Grzeszczak Mikołaj Sle 25,00 2013
8 Staniewski Maciej Pat 24,40 2016
9 Trzciński Jakub Pot 23,30 2017
10 Radajewski Dawid Sle 21,50 2017
11 Majewski Hubert N 3 20,30 2016
12 Rekowski Patryk Sad 18,60 2017
Władymirow Oliwier Pat 18,60 2017
14 Maćkowiak Oskar Sad 18,20 2017
15 Ulatowski Maciej Sad 17,90 2017
16 Brzościkowski Igor Sle 17,00 2017
Okoniewski Franciszek Sle 17,00 2017