60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria N 2 8,58 2011 1 Strzelewicz Nikola Sle 15,21 2017
2 Świderska Weronika N 2 8,5 2012 2 Kubik Aleksandra Pot 15,38 2008
Strzelewicz Zuzanna Sle 8,5 2014 3 Barczykowska Martyna N 3 15,48 2014
4 Kowalska Wiktoria Mro 8,60 2017 4 Marchewka Klaudia 15,7 2009
5 Kaczmarek Aleksandra 8,6 2013 5 Kubisz Justyna 16,3 2009
6 Dura Wiktoria N 2 8,7 2012
7 Urbanowicz Kaja N 3 8,78 2015
8 Kowalska Julia Mro 8,8 2017
9 Daroń Agnieszka Sle 8,9 2008
Pochowska Lena Sad 8,9 2017
Strzelewicz Nikola N 3 8,9 2017
Kowalska Maja Pat 8,9 2017
13 Marach Monika Mro 8,96 2016
14 Kępka Oliwia Mro 9,0 2012
Wołk Wiktoria Mro 9,0 2013
Wojtalewicz Weronika Ols 9,0 2016
Doberstein Fatima Pot 9,0 2017
18 Kubik Aleksandra Pot 9,1 2008
Kmieć Adrianna Sad 9,1 2011
Kobza Paulina Mro 9,1 2014
Barczykowska Martyna N 3 9,1 2014
Manikowska Agata Ols 9,1 2014
Dobosz Monika Sad 9,1 2017
24 Cholewczyńska Julia Pot 9,2 2013
Kamińska Kamila Sad 9,2 2008
Nowak Joanna N 3 9,2 2010
Chmielewska Julia Pat 9,2 2016
Stefanek Kinga Sad 9,2 2004
Bryś Anna Sad 9,2 2017
Piasecka Kasia Pot 9,2 2012
31 Najs Karolina Sad 9,3 2014
Wróblewska Paulina Mro 9,3 2004
Tadych Milena Mro 9,3 2004
Pasternacka K 9,3 2005
Furgała Aleksandra N 3 9,3 2008
Marach Agnieszka Mro 9,3 2013
Wojciechowska Zofia N 4 9,3 2013
Kilmann Agnieszka Mro 9,3 2013
Czubak Wiktoria Ols 9,3 2015
Gamalska Zuzanna N 3 9,3 2016
Kokoszewska Kinga Mro 9,3 2017
Sztubińska Marta Sle 9,3 2017
43 Wojtalewicz Sara Ols 9,34 2014
44 Smoczyńska Magdalena Pat 9,40 2015
45 Hadzicka Daria N 2 9,4 2008
Kolińska Aleksandra N 3 9,4 2009
Marchewka Klaudia N 2 9,4 2009
Kowalska Katarzyna 9,4 2012
Stopa Angelika Mro 9,4 2013
Roda Martyna N 2 9,4 2014
Przytarska Jagoda N 4 9,4 2015
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Strzelewicz Zuzanna Sle 29,01 2014 1 Strzelewicz Zuzanna Sle 44,57 2014
2 Strzelewicz Nikola Sle 32,83 2017 2 Dura Wiktoria N 2 48,02 2012
3 Młynarek Małgorzata 49,11 2006
4 Pipczyńska Justyna Pot 49,9 2008
5 Kowalska Julia Mro 51,24 2017
6 Furgała Aleksandra N 3 51,7 2008
7 Banach Patrycja Mro 52,0 2009
8 Pochowska Lena Sad 52,2 2017
10 Jasińska Jagoda Mro 52,3 2014
11 Grabowska Żaneta N 3 52,9 2008
12 Gierczyńska N Sad 53,10 2005
13 Dorosz Weronika Sad 53,25 2012
Sztubińska Marta 53,25 2017
15 Nadobna Marta N 2 53,6 2004
16 Zarzycka Patrycja Sad 53,7 2009
17 Klajda Beata Mro 53,78 2004
18 Romanek Karolina Sle 53,9 2008
19 Waniak Natalia 54,0 2012
20 Nowaczyk Dominika Sle 54,04 2010
21 Nitka Karolina N 3 54,28 2016
22 Kuglarz Małgorzata Sad 54,3 2009
23 Kuś Emilia Sad 54,4 2008
24 Młynarczyk Oliwia Sad 54,63 2017
25 Nowak Martyna Sad 54,7 2012
26 Lehmann Kornelia Wys 55,30 2015
27 Karnowska Aleksandra Sad 55,5 2011
28 Grosman Karolina Sad 55,6 2013
29 Wieczorek Martyna Sad 55,8 2008
30 Dorosz Agata Sad 55,9 2012
31 Marachowska Daria Sad 56,06 2012
32 Strzelewicz Nikola N 3 56,1 2017
33 Krzywdzińska Julia Sle 56,22 2011
34 Banach Dominika Mro 56,47 2015
35 Lorek Roksana Sad 56,5 2014
36 Lipkowska Magda 56,6 2009
37 Kowalewska Liwia Sle 56,6 2013
Nowaczyk Monika Sle 56,7 2008
Chmura Klaudia 57,0 2010
Reinke Aleksandra N 2 57,1 2010
41 Błaszynska Anna Mro 57,18 2011
42 Sosnowska Joanna Mro 57,3 2015
43 Berghleh Amira Mro 57,39 2017
44 Troczyńska Martyna N 3 57,6 2008
Mieszczak Zuzanna Sad 57,6 2015
46 Sikora Klaudia Sad 57,7 2010
Głąb Patrycja Sad 57,7 2011
48 Sosnowska Patrycja Mro 57,9 2009
49 Arndt Kaja N 4 58,1 2016
Suchomska Zofia N 4 58,1 2017
600 m Szkoła Wynik Rok 800 m Szkoła Wynik Rok
1 Jasińska Jagoda Mro 1.50,0 2014 1 Jasińska Jagoda Mro 2.37,49 2014
2 Marachowska Daria Sad 1.55,25 2013 2 Nitka Karolina N 3 3.01,8 2016
3 Wajer Daria Sle 1.57,07 2015 3 Łasa Marika N 2 3.18,50 2015
4 Nagaj Marta 1.57,77 2006 4 Urbanowicz Kaja N 3 3.22,10 2015
5 Kuś Daria Sad 1.58,30 2010 5 Świtanowska Julia Pat 3.23,70 2015
6 Bartosik Natalia N 3 2.02,1 2004 6 Przywarta Anna Pat 3.30,5 2016
7 Kamińska Kamila Sad 2.03,0 2008 7 Waszkiewicz Michalina N 4 3.44,0 2016
8 Urbanowicz Kaja N 3 2.03,5 2015
9 Maik Daria Mro 2.05,8 2009
10 Smoguła Dominika Sad 2.06,3 2009
11 Szcześniak Kinga Sad 2.07,0 2008
Frąckowiak Agata Sad 2.07,0 2010
13 Bala Agnieszka Mro 2.07,33 2017
14 Wegner Maja Mro 2.07,66 2017
15 Boniecka Anita N 3 2.08,0 2011
16 Kozubowska Paulina Pot 2.10,0 2008
Wawrzyniak Alicja Sad 2.10,0 2010
18 Witkowska Beata Sad 2.11,0 2011
19 Bryś Anna Sad 2.11,5 2017
20 Dorosz Weronika 2.12,0 2012
Lehmann Kornelia Wys 2.12,0 2015
22 Borys Klaudia Sle 2.13,0 2008
23 Stopa Angelika Mro 2.14,0 2013
Dorosz Agata Sad 2.14,0 2014
25 Michalak Natalia Sle 2.14,2 2016
26 Simińska Mariola Mro 2.14,80 2004
27 Maciejewska Małgorzata Mro 2.15,0 2013
28 Nitka Karolina N 3 2.16,09 2016
29 Kowalczyk Agata Sle 2.17,43 2014
30 Bogacka Aleksandra Mro 2.18,2 2009
31 Suchomska Zofia N 4 2.19,8 2017
32 Rożek Marcelina Sad 2.22,8 2014
33 Borowska Dagmara Sle 2.23,0 2012
34 Walerczyk Amelia Sle 2.23,6 2017
35 Grosman Karolina Sad 2.25,0 2012
36 Bebła Ola N 3 2.25,4 2016
37 Mróz Zofia 2.26,7 2012
38 Karnowska Aleksandra Sad 2.28,0 2011
39 Cholewczyńska Aleksandra Pot 2.32,2 2014
40 Berghleh Amira Mro 2.33,2 2017
41 Woźna Julia Sle 2.34,7 2017
42 Grosman Oliwia Sad 2.36,0 2011
43 Malik Magdalena Sle 2.36,16 2017
1000 m Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Jasińska Jagoda Mro 3.16,01 2014 1 Urbanowicz Kaja N 3 4,90 2015
2 Waniak Dominika 3.35,31 2016 2 Paczyńska Wiktoria N 2 4,89 2011
3 Strzelewicz Zuzanna Sle 4,65 2014
4 Nadobna Marta N 2 4,35 2004
5 Dubilewicz Kaja 4,32 2013
6 Kobza Paulina Mro 4,30 2014
7 Kuś Daria Sad 4,29 2010
8 Nowak Joanna N 3 4,25 2010
Dura Viktoria Sad 4,25 2012
10 Kowalska Wiktoria Mro 4,24 2017
11 Jasińska Jagoda Mro 4,20 2014
Sztubińska Marta Sle 4,20 2017
13 Świderska Weronika N 2 4,18 2012
14 Barczykowska Martyna N 3 4,17 2014
15 Najs Karolina Sad 4,16 2014
16 Kielmann Agnieszka Mro 4,15 2013
17 Paradowska Dominika N 2 4,12 2011
Nowak Martyna Sad 4,12 2012
19 Nowaczyk Dominika Sle 4,10 2010
20 Wajer Daria Sle 4,08 2015
21 Częstochowska Julia Sle 4,06 2016
22 Koniec Karolina Mro 4,05 2011
Michalak Natalia Sle 4,05 2016
Wojtalewicz Weronika Ols 4,05 2016
Pochowska Lena Sad 4,05 2017
Strzelewicz Nikola N 3 4,05 2017
27 Wawrzyniak Alicja Sad 4,03 2010
Gierczyńska N Sad 4,03 2005
29 Furgała Aleksandra N 3 4,01 2013
30 Tadych Milena Mro 4,00 2004
Marachowska Daria Sad 4,00 2013
Kokoszewska Kinga Mro 4,00 2017
33 Ciężka Wiktoria Mro 3,98 2008
Kowalska Julia Mro 3,98 2017
35 Koniec Karolina N 2 3,96 2015
36 Chmielewska Julia Pat 3,95 2016
37 Biniek Aleksandra Sad 3,94 2013
38 Troczyńska Martyna N 3 3,93 2008
Grochowska Martyna 3,93 2014
40 Kowalewska Liwia Sle 3,92 2013
41 Borys Klaudia Sle 3,90 2008
Szczęśniak Kinga Sad 3,90 2008
Wajer Marita Sle 3,90 2009
44 Bartosik Natalia N 3 3,88 2004
Smoguła Dominika Sad 3,88 2009
46 Jankowska Anna N 2 3,87 2013
47 Nowicka Maja Sle 3,85 2016
Bryś Anna Mro 3,85 2017
49 Błoch Sandra Mro 3,84 2009
50 Stopa Angelika Mro 3,82 2008
Wieczorek Aleksandra N 2 3,82 2010
Echaust Sara N 2 3,82 2010
Krzywdzinska Julia Sle 3,82 2011
Mieszczak Zuzanna Sad 3,82 2012
Rzut Piłeczką Palantową Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok
1 Doberstein Fatima Pot 44,80 2016 1 Chruścińska Gabriela N 2 6,70 2012
2 Lewandowska Aleksandra Sle 40,00 2015
3 Ziółkowska Anastazja N 3 39,00 2014
4 Rusak N N 3 38,00 2005
5 Grabowska Żaneta N 3 37,00 2008
Gapa Martyna Mro 37,00 2017
7 Lewandowska Magdalena 35,00 2006
Banach Patrycja Mro 35,00 2009
Lange Marta Mro 35,00 2013
Bochat Zofia Sle 35,00 2015
11 Lach Wiktoria Mro 34,30 2016
12 Korpolewska Roksana Mro 34,00 2013
Tylewicz Lucyna Sad 34,00 2014
Czubak Wiktoria Ols 34,00 2015
Marach Monika Mro 34,00 2016
Kowalska Maja Pat 34,00 2017
17 Ciężka Wiktoria Mro 33,50 2008
Dura Wiktoria N 2 33,50 2012
19 Kamińska Kamila Sad 33,00 2008
Cholewczyńska Julia Pot 33,00 2013
21 Najkowska Marta Wys 32,50 2004
Szukaj Maja N 2 32,20 2015
23 Marach Kinga Mro 32,10 2016
24 Hossa Weronika Ols 32,00 2011
Komasińska Angelika Pat 32,00 2004
26 Ozdyk Antonina Pat 31,80 2017
27 Boniecka Anita N 3 31,00 2011
Paliwoda Sandra N 2 31,00 2010
Suchomska Zofia N 4 31,00 2017
30 Powaga Monika Sad 30,50 2012
Wielgos Nicola 30,50 2013
32 Kucharska Beata N 3 30,00 2004
Olszewska Karolina N 3 30,00 2009
Chróścińska Gabriela N 2 30,00 2012
Banach Dominika Mro 30,00 2015
36 Gierczyńska Julia Ols 29,70 2015
37 Piech Magdalena Sad 29,50 2008
Dobrowolska Patrycja Sad 29,50 2009
Nietz Oliwia N 2 29,50 2009
Koniec Natalia 29,50 2010
Piasecka Katarzyna Pot 29,50 2012
Woźniak Weronika Mro 29,50 2017
43 Malik Magdalena Sle 29,40 2017
44 Nitka Karolina N 3 29,30 2016
45 Kucharska Agata N 3 29,00 2009
Kufel Klaudia N 3 29,00 2010
47 Szczęśniak Joanna Sad 28,50 2008
Baran Angelika Mro 28,50 2008
Kolińska Aleksandra N 3 28,50 2009
Dzikowska Zuzanna N 2 28,50 2009
Witkowska Idalia Sad 28,50 2009
Rzut Oszczepem Szkoła Wynik Rok Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Ziółkowska Anastazja N 3 18,10 2014 1 Kuklińska Łucja N 1 90 1952
Betańska Danuta N 1 90 1952
Czułkowska Irena N 1 90 1952