60 m Szkoła Wynik Rok 100 m Szkoła Wynik Rok
1 Marchewka Klaudia G 3 8,7 2013 1 Świderska Weronika G 3 12,74 2016
2 2 Paczyńska Wiktoria 12,79 2015
3 3 Kllemann Małgorzata Ols 13,30 1998
4 4 Kaczmarek Aleksandra G 4 13,70 2016
5 Bembnista Natalia 14,08 2009
6 Kowalska Katarzyna 14,60 2016
7 Kamińska Kamila G 4 14,80 2012
200 m Szkoła Wynik Rok 300 m Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria 26,32 2015 1 Jędrzejczyk Paulina G 3 47,2 2007
2 Świderska Weronika G 3 26,95 2016 2 Nowaczyk Dominika G 5 47,70 2014
3 Kllemann Małgorzata Ols 27,74 1998
4 Siuda Teresa 32,6 1953
400 m Szkoła Wynik Rok 600 m Szkoła Wynik Rok
1 Paczyńska Wiktoria 59,41 2015 1 Radtke Aleksandra 1.53,00 2016
2 Nowaczyk Dominika G 5 1.06,12 2014 2 Frąckowiak Agata G 4 1.59,10 2013
3 Frąckowiak Agata G 4 1.07,39 2013 3
4 Kowalska Katarzyna 1.07,64 2016
800 m Szkoła Wynik Rok 1000 m Szkoła Wynik Rok
1 Zarzycka Natalia G 4 2011 1 Jędrzejczyk Paulina G 3 3.15,02 2007
2 Jędrzejczyk Paulina G 3 2.22,46 2007 2 Maik Daria G M 4.48,01 2013
3 Maik Daria Mro 2.22,86 2013
4 Radtke Aleksandra 2.39,59 2016
5 Frąckowiak Agata G 4 2.42,71 2013
6 Świderska Weronika G 3 2.48,0 2016
7 Stopa Angelika G M 2.50,0 2017
8 Fujak Natalia G 3 2.50,10 2016
9 Kuś Daria G Sam 3.00,00 2014
1500 m Szkoła Wynik Rok 2000 m Szkoła Wynik Rok
1 Jędrzejczyk Paulina G 3 5.15,79 2007 1 Maik Daria G M 6.54,98 2013
2000 m p.p. Szkoła Wynik Rok Skok w Dal Szkoła Wynik Rok
1 Jędrzejczyk Paulina G 3 7.52,49 2007 1 Wysocka Agnieszka G 3 5,21 2010
2 Radtke Aleksandra 8.19,57 2016 2 Jankowska Joanna 5,00 2005
3 Stopa Angelika 8.53,51 2017 3 Wieczorek Aleksandra G 3 4,68 2014
4 Jędrzejczyk Paulina G 3 4,66 2007
5 Kowalska Katarzyna G 3 4,46 2016
6 Franczak Weronika G 4 4,32 2016
7 Milczyńska Marta 4,28 2007
8 Bączek Paulina G 1 4,24 2015
9 Biskup Beata G 3 3,97 2011
10 Pietrzak Alicja G 3 3,95 2011
11 Pietraszak Wiktoria G 3 3,84 2017
12 Kubik Aleksandra G 3 3,63 2012
Trójskok  Szkoła Wynik Rok Skok Wzwyż Szkoła Wynik Rok
1 Wysocka Agnieszka G 3 11,22 2010 1 Gamla Martyna G 4 150 2017
2 Jankowska Joanna 11,15 2005 2 Gemziak Karolina G 3 135 2015
Pchnięcie Kulą 3 kg Szkoła Wynik Rok Pchnięcie Kulą 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Jankowska Anna G 3 11,26 2006 1 Jankowska Anna G 3 10,00 2006
2 Siuda Teresa 8,14 1953 2 Mylcarek Magdalena 6,71 2017
3 Karolewska Izabela G 3 8,03 2015
4 Brzykcy Aleksandra G 4 7,73 2016
5 Chrzanowska Paulina G 4 7,65 2016
6 Szpot Dominika G 3 7,54 2015
Rzut oszczepem 600 g Szkoła Wynik Rok Rzut Dyskiem 1 kg Szkoła Wynik Rok
1 Gapa Katarzyna 46,12 2000 1 Jankowska Anna G 3 31,89 2006
2 Chróścińska Gabriela G 3 21,76 2016 2 Fuerst Anna 24,37 2007
3 Banach Patrycja G M 20,50 2013
4 Salewska Aleksandra Pat 16,60 2015
Rzut Młotem 3 kg Szkoła Wynik Rok   Rzut Młotem 4 kg Szkoła Wynik Rok
1 Mylcarek Magdalena 30,77 2017 1 Jankowska Anna G 3 27,54 2006